Ana SayfaAndroidSikke cüzdan uygulama indir

Sikke cüzdan uygulama indir

- Advertisment -

Sikke, Türkler tarafından geliştirilen ve platformun kendi oluşturduğu borsada işlem gören kripto paradır. Akıllı sözleşmelerle çalışabilecek şekilde tasarlanan Sikke’nin SKK adında koini bulunmaktadır. Bu koinler web ve soğuk depolama ortamında saklanıldığı gibi mobil uygulama aracılığıyla da tutulabilir.

Sikke kullanıcıları veya SKK alıcıları için özel olarak geliştirilen ve mobil cihazdan büyük kolaylık sağlayan Sikke Cüzdan uygulaması yüksek şifreleme yöntemleri kullanarak işlemlerin tam koruma gerçekleşmesini sağlar.

Sikke Cüzdan özellikleri

Sikke Cüzdan, Sikke Platformunun geliştirdiği resmi cüzdan uygulamasıdır. En gelişmiş cüzdanlar arasında yer alan uygulama sayesinde paranızı Aktif/Pasif, Soğuk ve Sıcak depolama alanlarında tutmanız mümkündür. Sadece SKK eklemek, sadece SKK çıkarmak, ortak kese kullanımı ve akıllı sözleşmeye bağlı olarak çalışan cüzdan olmak üzere dört farklı cüzdan tipinin bulunduğu uygulama üzerinden alım ve gönderim işlemlerini çok rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama çeşitli e-ticaret sitelerinden, mobil uygulamalardan ve mobil oyunlardan ödeme almak için de tasarlanmıştır. Sikke cüzdanınıza para aktarılması durumunda bildirim sistemi devreye girer ve gönderici adres, tutar ve diğer çeşitli bilgilerin bulunduğu işlem detayları sunulur.

Kripto paralar için büyük önem taşıyan özel anahtarlar dolandırıcılığın, güvenlik açıklarının ve bazı risklerin önüne geçer. Özel anahtarlar kullanıcının herhangi bir SKK’ye sahip olup olmadığının belirlenmesi açısından önemlidir. Rastgele oluşturulmuş şifreler olsa bile her birinin içerisinde varlık bulunur ve bunlar özel AES – 256 Bit şifreleme yöntemiyle saklanır.

Sikkelerinizi saklamak için hem web hem de mobil cüzdanı kullanabilirsiniz. Web ve mobil senkronizasyonu gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Ayrıca güvenlik ve kurtarma için özel anahtar yedekleme özelliği de bulunmaktadır.

Merak edilen sorular

Sikke Cüzdan uygulaması güvenli mi?
Cüzdan uygulaması Sikke Yazılım A.Ş tarafından geliştirilmiş olup resmi uygulamadır.

Sikke Cüzdan uygulamasını telefonuma nasıl indirebilirim?
Android’i çalıştıran akıllı telefon ve tabletler üzerinden indirme gerçekleştirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Sikke Cüzdan iOS versiyonu ne zaman çıkacak?
Uygulama hem geliştirme hem de incelenme aşamasındadır. Yakın zamanda Sikke Cüzdan iOS sürümü karşınızda olacak.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -