Ana SayfaNasıl yapılır?Samsung Wifi sorunu

Samsung Wifi sorunu

- Advertisment -

Samsung kullanıcılarının sık sık yaşadığı Wifi bağlantı hatası henüz tam olarak çözüme ulaşmış değil. Özellikle Samsung Ace, Samsung Star’da rastlanan Wifi sorunu hakkında Samsung da herhangi bir açıklama yapmış değil. Samsung wifi ve internete bağlanma problemi yaşayan Samsung kullanıcılarına bu yazımızda yardımcı olmaya çalışacağız.Okuyucularımızdan aldığımız Samsung Wifi hatalarının cevaplayarak umarım sizlerinde Wifi sorunlarına destek olabiliriz.

Wifi ayarlarını yaptım ama internet bağlantısı sırasında zaman aşımına uğruyor?

Samsung Wifi (İnternet) zaman aşımı hatası çözümü

Telefonunuzun ayarlar kısmından Wifi ayarlarına gelin. Yaptığınız bağlantıya basılı tutun. Karşınıza Ağı unut ve Ağ yapısını değiştir seçeneği çıkacak. Ağ yapısını değiştir seçeneğini seçin. Daha sonra gelişmiş seçenekleri göster kutucuğunu işaretleyin. Sayfanın altında bulunan DNS1 ve DNS2 adreslerine 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yazıp ayarları güncelleyin. Bağlanmayı yeniden deneyin

Bağlantı kesildi hatası

Samsung telefonunuzda Wifi bağlantısı yapmaya çalışırken bağlanmadan bağlantı kesildi hatası alıyorsanız telefonunuza format atmanız gerekiyor.

Samsugn Corby Wifi hatası

Samsung Corby de yaşanan en büyük problem, evinizde ya da dışarıda Wifi bağlantısı kurmaya çalışırken modem şifresini biliyor olmanıza rağmen bağlanamadı hatası almak. Corby bunu neden yapıyor bilmiyoruz ama bunun için modemi sıfırlamak yardımcı olacaktır.

Samsung Star, Samsung Ace, Samsun Galaxy bağlantı hatası. Eğer modeme bağlandığınız halde tarayıcı web sayfalarını açmıyorsa aşağıdaki adımları takip edin.

menü-tarayıcı-ayarlar-tarayıcı profilleri ordan wireless adını seçin.  Eğer Opera Mini veya Bolt Browser kullanıyorsanız menü-uygulamalar-oyunlar ve daha fazlası-diğer-bağlantılar gene aynı şekilde buradanda wireless adınızı seçin. Yeniden bağlanmayı deneyin.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -