Ana SayfaİndirSamsung S9 için duvar kağıtları indir

Samsung S9 için duvar kağıtları indir

- Advertisment -

Samsun S9 için hazırlamış olduğumuz duvar kağıdı listesinden size en uygun duvar kağıdını seçebilir ve telefonunuzun arka plan resmi/fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki S9 duvar kağıdı görsellerinden bir tanesini telefonunuza indirmeniz ve duvar kağıdı olarak ayarlamanız yeterli olacaktır.

Samsun’un yeni telefonu Galaxy S9 çıkar çıkmaz hayli bir ilgi ile karşılandı. Çok geçmeden Türkiye’de de satışa sunulan Samsung S9’un özelliklerini daha önce detaylıca incelemiştik. Bu yazımızda Samsung S9’için hazırlamış olduğumuz özel duvar kağıdı listemizi sizler ile paylaşıyoruz. Bu sayede telefonunuzun ekran görünümünü kendi istediğiniz şekilde değiştirebilecek, sizi temsil eden bir arka plan resmi kullanabileceksiniz. Dilerseniz tuş kilidi ekranı, anasayfa ekranı için ayrı ayrı duvar kağıdı seçebilirsiniz. Bu görsel menünülerinizin arkasında kalacak ve telefonunuzu kullanırken sürekli orada kalacaktır.

İşte S9’için duvar kağıtları

Duvar kağıtlarını size kaliteli sunabilmek adına boyutları ve kalitesi ile hiç oynamadık. En iyi duvar kağıtlarını orijinal boyutları ile görüntülemek biraz zaman alabilir. Sayfa tamamen yüklenene kadar bekleyin daha sonra görseller arasında kaydırarak gezinebilir ve duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -