Samsung klavye emojileri geri getirme

-sponsor-

Her ne kadar başlığı atmakta zorlanmış olsak da doğru yerde olduğunuzu umuyoruz. Bu yazımızda sizlere Samsung telefonunuzda klavye ayarlarından emojilere ulaşmanızı anlatacağız. Eğer mesaj yazarken emoji kullanıyorsanız ve emjiler kaybolduysa bu resimli anlatım sayesinde emojilerinize yeniden kavuşabilirsiniz.

Samsung klavyede emojiler nerede?

Telefonunuzun klavye ayarlarının yerini biliyorsanız klavyeniz ile ilgili bir çok ayarı o minik tuş barındırıyor. Gene kaybolan emojileriniz de aynı yerde. Eğer emojiler kayboldu diye bu yazımızı okuyorsanız aşağıdaki resimli anlatım size yardımcı olacaktır.

Herhangi bir yerde klavyenizi açın. Daha sonra aşağıdaki görselde gördüğünüz üzere space tuşunun yanındaki tuşa basılı tutun. Üzerindeki dişli görseline takılmayın çünkü o tuşta en son neyi bıraktıysanız onun simgesini görürsünüz.

samsung-emoji-kayboldu

Klavye ayarları tuşuna basılı tuttuktan sonra karşınıza bu minik ekran gelecek. İşte ayarlar tuşundan yapacağınız bütün işlemler burada gizli. Kabolan emojiler de buraya saklanmış. Gülen yüzlü adama tıkladıktan sonra space tuşunun yanında emojiler tuşu olacak. Emoji tuşu kayboldu derdi de burada bitmiş olacak.

samsung-kalvyede-emoji

işte kaybolan emojiler burada. Sym tuşuna basarak klavyenize geri dönebilirsiniz. Daha sonra emojiler için bir kısayol oluşacak.

samsung-klavye-emoji

Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi space tuşu daha önce dişli şeklindeyken en son emojileri kullandığınız için emoji kısayolu oldu. Artık buradan kolayca emojileri kullanabilirsiniz.

samsung-emoji

Buradaki ayarlar tüm Samsung cihazlar için geçerlidir. Aynı zamanda Android telefonların bir çoğunda aynı ayarlar geçerli olabilir ama bu genellemeyi yapmak doğru olmaz. Eğer Lg, Sony, HTC gibi farklı bir model kullanıyorsanız soru cevap bölümümüzden destek olabilirsiniz.

2 Yorumlar

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz