Ana SayfaİndirSamsung J7 de Excell kullanmak

Samsung J7 de Excell kullanmak

- Advertisment -

Telefonlarımızı artık hayatımızın her alanında yanımızdan ayırmıyoruz. Gerek özel hayatımızda gerekse iş hayatımızda bize bir çok alanda kolaylık sağlayan akıllı telefonlarımız veri işleme, mail atma gibi ofis işlemlerimiz için de iyi bir yardımcımız. Bu yazımızda sizlere Samsun J7’de bu amaçlar arasında yer alan Excell kullanımı hakkında bilgi vereceğiz.

Samsung J7 de Excell kullanılır mı?

Eğer bir Samsung J7 sahibiyseniz ya da almayı düşünüyorsanız ve telefonunuzda Excell kullanmak istiyorsanız merak etmeyin, Samsung J7 de Excell sorunsuzca kullanılabilir. Ancak telefona en uygun programı seçmek ve Excell’i doğru yerden indirip telefona kurmak fazlasıyla önemli.

Telefonda Excell kullanmak her ne kadar bilgisayar da kullanmaktan zor olsa da yetişmesi gereken işlerin ne zaman bizden isteneceği belli olmuyor. Durakta ya da seyahat halindeyken bazı işlerimizi telefondan yapmak zorunda kalabiliyoruz. Bize gönderilen bir mailden Excell dosyasını açıp gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra mail olarak göndermek, telefonumuzun hafızasında yer alan Excell dosyasında işlem yapmak, işleri takip etmek bir ofis insanı için hayati önem taşıyor. Peki Samsung J7’de Excell nasıl kullanılır?

Öncelikle uygulamanın orjinal versiyonunu Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz. Ancak tercih hakkımız varsa size önereceğimiz farklı bir uygulama ile Excell dosyalarınızı kolayca görüntüleyebilir, kod yazabilir, düzenleyebilirsiniz. Bazen uygulamaların orjinallerine göre farklı uygulamalar daha verimli olabiliyor. İndirme linkini yazımızın en altında bulabilirsiniz…

Excell uygulamasını telefonumuza indirdikten sonra bu tür dosyalar için varsayılan uygulama olarak indirdiğiniz uygulamayı seçin. Bu aşamadan sonra size gönderilen Excell dosyalarını Samsung J7 de açma, düzenleme, kod yazma gibi tüm problemleriniz çözülmüş olacak.

Samsung J7 için Excell programı indir

Daha öncede belirttiğimiz gibi orjinal Excell’den daha işlevsel olan bazı uygulamalar var. Biz size ikisininde linkini vereceğiz. Uygulamamızın adı WPS Office + PDF ve adından da anlaşılacağı gibi tüm Office paketleri içerisinde. Aynı zamanda PDF dosyalarını açmak içinde birbir. Bu uygulama sayesinde Excell dosyalarının yönetimi oldukça kolay ve tamamen ücretsiz.

WPS Office + PDF indir Orjinal Excell indir
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -