Ana SayfaHaberlerSamsung Hızlı Kablosuz Şarj Aygıtı

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Aygıtı

- Advertisment -

Akıllı telefon teknolojisi, geçmişten günümüze doğru bakıldığında teknolojinin en etkileyici alanlarından biri olarak değerlendirilebilir. Akıllı telefonlar aynı zamanda mobil teknoloji sektörünün dünyanın ticari hacmi en geniş bir kaç sektörü arasında olmasını sağladı. Bu durum dünyanın genel teknolojik kapasitesi göz önüne alındığında oldukça önemli bir ayrıntı olarak değerlendirilmeli.

Akıllı telefon teknolojisi içerisinde yer alan birçok fonksiyon gün geçtiktçe daha iyi bir seviyeye doğru ilerlemesine rağmen belli başlı bazı problemler hala çözülememiş durumda. Bu problemler içerisinde cihazların batarya kapasiteleri oldukça önemli bir yer tutuyor. Cihazların tasarımı esnasında batarya kapasiteleri geçmişteki tasarımlara göre çok daha dayanıklı olarak üretilmesine rağmen akıllı telefonların işlemcileri büyük oranda bir pil tüketimine neden oluyor. Bu durum akıllı telefonların en büyük handikaplarından biri olarak gösteriliyor.

Samsung, şarj problemine oldukça yenilikçi bir çözüm getirmiş durumda. Geçtiğimiz hafta teknoloji kamuoyuna tanıtmış olduğu hızlı kablosuz şarj aygıtı esnasında şarj problemi tarihe karışıyor. Birçok şirket bu probleme farklı farklı çözümler geliştirmiş iken Samsung’un bu hamlesi oldukça önemliydi. Hızlı kablosuz şarj aygıtı, diğer şarj aletlerine göre yüzde 40 daha hızlı şarj ediyor. Kablosuz olması sayesinde olası birçok problemin önüne geçiliyor. Evde, arabada, işyerinde, tatilde ya da herhangi bir yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz şarj aygıtı oldukça pratik bir ürün. Samsung kablosuz şarj aygıtının fiyatı 70 dolar olarak belirlenmiş durumda.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -