Ana SayfaAndroidŞafak sayar 2019 indir

Şafak sayar 2019 indir

- Advertisment -

Şafak Sayar 2019, vatani görevlerini yerine getiren askerler için geliştirilen şafak sayma uygulamasıdır. Android ve iOS’u çalıştıran akıllı telefonlar için ücretsiz yükleyebileceğiniz şafak sayma aracı sayesinde terhise kaç gün kaldığını, askerliğin ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz.

Şafak Sayar kullanımı son derece kolay bir arayüze sahiptir. Uygulamayı kullanmaya başlamak için sizden ad soyad, kuvvet komutanlığı, sınıf, rütbe, uzun/kısa dönem, sülüs tarihi, izinli gün sayısı bilgileri istenmektedir. Bu bilgilerin girilmesi doğrultusunda askerliğinizin ne zaman sona ereceği bilgisine ulaşabilirsiniz.

Uygulama özellikleri

Diğer şafak sayma uygulamalarıyla kıyaslandığında en yüksek puanı alan ve olumlu kullanıcı yorumlarıyla dolu olan Şafak Sayar 2019’un ana sayfasında sizi karşılayan ekran bulunmaktadır. Burada isminiz, terhis tarihiniz, görev yaptığınız yer, kalan gün, saat dakika sayısı, askerlikte geçen süre bulunmaktadır. Ayrıca pencerede askerliğe dair, sizi motive eden şafak sözleri yer almaktadır.

Bunun yanında Şafak Sayar içerisinde indirenlerin ortak bir platformu bulunuyor. Sohbet bölümü olarak da adlandırabileceğimiz alanda askerler düşüncelerini yazabiliyor. Çeşitli şehirlerden, farklı rütbelerde askerlerin ortak paydası vakit geçirmek adına güzel bir alan. Yalnızca şafak saymakla kalmayıp bize farklı bilgiler veren, farklı görsellerle ve yerleşimlerle zaman geçirme noktasında fayda sağlayacak uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın.

Diğer özellikler

  • 5 farklı tema özelliği,
  • Arka plan değiştirme,
  • Kişiselleştirilmiş ayarlar,
  • Sosyal medyada ekran görüntüsü paylaşımı,
  • Bedelli askerlik, kısa ve uzun dönem hesaplama

Şafak Sayar 2019 indir

Yeni yılda askerliğin bitme zamanını hesaplamak ve kaç gün kaldığını öğrenmek adına oldukça kullanışlı olan Şafak Sayar 2019’u Android ve iOS’u çalıştıran Samsung, Huawei, iPhone ve diğer çeşitli cihazlar için ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -