Ana SayfaİndirBrain Focus - Zaman Yöneticisi indir

Brain Focus – Zaman Yöneticisi indir

- Advertisment -

Brain Focus, gündelik yaşamda sistematik biçimde çalışma programı oluşturmak isteyen kullanıcılar için tasarlanan zaman yönetim uygulamasıdır. Konsantrasyonu arttırma, çalışma saatleri ayarlama ve mola sürelerini belirleme noktalarında öne çıkan uygulama Android ve iOS cihazlara yüklenebilir.

Bir işi zamanında yerine getirme, ders çalışma ve düzenli çalışmak isteyen akıllı telefon kullanıcıları uygulamayı başlatarak ne kadar süre çalışacağını seçerek zamanlayıcı oluşturabilir ve çalışma süresinin sonrasında ufak aralar yaratabilir.

Brain Focus Zaman Yöneticisi özellikleri

Brain Focus son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Telefonumuzda bulunan kronometre mantığına sahip olmakla birlikte daha özelleştirilmiş seçenekler barındırır. Ana ekranda bizi çalışma süresi ve mola süresi olmak üzere iki zamanlayıcı karşılar.

İstatistikler bölümünden ise oluşturduğumuz çalışma ve diğer iş şekilleri doğrultusunda toplamda ne kadar çalıştığımızı, örneğin: ders çalışma süresi, kodlama süresi, ev işi süresi şeklinde sınıflandırabiliriz.

Brain Focus’a kolay erişim sağlamak açısından bildirim çubuğunu aşağı çekmemiz yeterlidir. Ayrıca ekrana widget olarak da atayabiliriz. Uygulamayı durdurma, 1 dakika zaman geçirme, uygulamayı durdurma gibi fonksiyonel özellikler yer almaktadır.

Zamanlayıcının süresi, çalışma planına ve şekline göre ayarlanabilir. Mola süresi de benzer şekilde değiştirilebilir. Bunun yanında uygulamada uzun mola özelliği de bulunmaktadır. Örneğin aldığınız 3 moladan sonra 4. molayı daha uzun almanız mümkündür.

Brain Focus’ta “Tasks”, yani görevler bölümünden günlük hayatta zamanlayıcıya ihtiyaç duyduğunuz işleri ekleyebilirsiniz. Örneğin ders çalışmak, yazı yazmak, kodlama yapmak, ev işi yapmak, test çözmek gibi alanlarda zamanlayıcıyı kullanabilir, her biri için ayrı özelleştirme yapabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz özellikleri

  • Durdurma ve ilerletme,
  • Çalışma boyunca Wi-fi ve sesi kapatma,
  • Çalışmaya gerekli olması durumunda ilave süre ekleme,
  • Molayı atlama veya çalışmayı sonlandırma,
  • Çalışma bitince bildirim alma,
  • Kırmızı, yeşil, mavi, siyah, pembe ve gri renkli temalar,
  • 30’dan fazla dil desteği
  • Süreklilik modu

“Hangi uygulama ile programlı, sistemli ve düzenli çalışırım? Pomodoro tekniğini hangi uygulamayla kullanabilirim?” sorularına yanıt arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Android ve iOS’u çalıştıran akıllı telefon veya tablete Brain Focus uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın.
Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -