Ana SayfaAndroidLoop Alışkanlık Takip indir

Loop Alışkanlık Takip indir

- Advertisment -

Hayatta başarıya ulaşmanın temel ilkelerinden biri istikrarlı olmaktır. İstikrar her zaman başarıyı getirmekte ve daha verimli olmamızı sağlamaktadır. Loop Alışkanlık Takip uygulaması da başarıya ulaşma ve işlerimizi yerine getirme noktasında bize büyük fayda sağlıyor. Sahip olduğunuz alışkanlıkları sürdürmek, uzun süreli hedeflerimizi günü güne gerçekleştirmek bu araç ile mümkün.

Loop Alışkanlık Takip, alanında en yüksek puanı alan ve en sevilen uygulamalar arasında yer alıyor. Alışkanlık ekleme ve alışkanlıkların gerçekleştirilmesinin sağlanıp sağlanmadığını ölçen uygulama motivasyon arttırıcı ve bireyi düzene sokan, sistemli ilerleten ve alışkanlıklar kazandıran anlayışa sahip.

Örneğin: Sabah erken kalkma, öğle yemeğini zamanında yeme ve pişirme, günlük tutma alışkanlığı kazanma, yürüyüş yapma alışkanlığı edinme, meditasyon yapma, egzersiz yapma, kitap okuma, yabancı dil öğrenme, satranç oynama, ders çalışma vb. çeşitli alışkanlıkları kazanmak ve bu yönde ilerlemek için özel olarak tasarlanan uygulama ile hayatınızı yoluna koymanız, bunu bilinçli ve sistematik bir şekilde ilerletmeniz mümkün.

Yine örneklerden hareket edecek olursak, diyelim ki ders çalışmak istiyorsunuz ve bunu düzenli hale getirip bir araç ile kontrolünü sağlamayı planlıyorsunuz. Bunu Loop Alışkanlık Takibi aracıyla yapabilirsiniz. Alışkanlık ekle bölümüne gidin, haftada kaç gün bu alışkanlığı gerçekleştireceğinizi girin – Örnek: Haftada 5 gün, bir hatırlatıcı oluşturun ve kendinizi ders çalışma noktasında kanıtlayın.

Faydalı alışkanlık kazanma ve kullanıcıyı başarıya götüren, başarılı olma noktasında ilerleten uygulamada çeşitli grafikler de bulunuyor. Örneğin: İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ve çalışmalara başladınız. Aradan geçen 3 aylık zaman diliminin ardından yüzdelik değer üzerinden skor puanınızı, geçen aya ve geçen yıla kıyasla artan/azalan alışkanlık değerinin artış ya da alçalışını görebilirsiniz.

Tarih bölümünde takvim bulunmaktadır. Buradan yine seçili bir alışkanlığın ay/aylar içerisindeki yoğunluğunu, en çok hangi zaman diliminde alışkanlıklarınızı yerine getirdiğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer telefonunuzu daha çok kişisel gelişim alanda kullanmak, bilinçli ve başarılı bir birey olmak için tercih etmek istiyorsanız Loop Alışkanlık Takip aracını indirebilirsiniz. Android ve iOS tabanlı, Samsung, Huawei, iPhone ve diğer çeşitli akıllı telefon veya tabletler için zaman yönetimi ve alışkanlık kazanma uygulaması olan “Loop Alışkanlık Takip“i indirmek için altta bulunan bağlantı adreslerini kullanın.

UYARI: Uygulamanın iOS için versiyonu değerlendirme altındadır. Ancak yine de linki kullanarak Loop Alışkanlık benzeri bir uygulama olan Habitica’yı indirebilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -