Ana SayfaNasıl yapılır?Paket ve tarifede kalan dakikayı, sms'i ve interneti öğrenme

Paket ve tarifede kalan dakikayı, sms’i ve interneti öğrenme

- Advertisment -

Birbiriyle sürekli yarış halinde olan Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri gün geçtikçe farklı paketler ve tarifeler çıkararak kullanıcıları memnun etmeye çalışıyor. İçerisinde dakika, sms ve internetin olduğu paketler sayesinde iletişimden ve teknolojiden yararlanmaya çalışıyoruz. Ancak kimi zaman ne kadar dakikamız, sms’imiz veya internetimiz (MB, GB) kaldığını bilemiyoruz.

Hattınızda kaç dakika kaldığını, bakiyenizin ne olduğunu öğrenebilir ve ücretsiz olarak sorgulayabilirsiniz. iOS, Android, Windows Phone, Blackberry fark etmeksizin sahip olduğunuz operatörün tarife veya paketine bağlı olarak değişen bakiyeyi sorgulamak için aşağıya göz atabilirsiniz.

operatorler

Tarifesiz hatlar için bakiye sorgulama nasıl yapılır?

Eğer herhangi bir tarifeye veya pakete bağlı değilseniz tüm operatörler için ortak olan *123#’yi tuşlayabilir kalan lirayı öğrenebilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız kalan bakiye tutarı öğrenme nasıl yapılır?

Turkcell kullanıcısı iseniz *159# kodunu tuşlayarak sahip olduğunuz tanımlanmış paketinizdeki bakiyeyi SMS yoluyla öğrenebilirsiniz. Eğer akıllı telefon kullanıyorsanız Turkcell’in özel olarak geliştirdiği Hesabım Uygulamasını kullanarak kalan tutarı, internet paketini ve sms’e bakmanız mümkün.

Vodafone faturalı ve faturasız hatlar için kalan paket bakiyeyi öğrenme

Vodafone’da kalan bakiyeyi toplu olarak, özet şeklinde öğrenmeniz mümkün. Bunun için Ozet yazıp 7000’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Avea faturalı ve faturasız kalan bakiye nasıl öğrenilir?

Eğer faturalı hat kullanıyorsanız *124# tuşlayarak, karşınıza çıkan menüden kalan bakiye miktarını kontrol edebilirsiniz.

Faturasız hat kullanıcılarının ise *122# çevirmeleri yeterli olacaktır. Bunun yanında 9333 ücretsiz bakiye sorgulama servisini kullanarak da kalan tutarı öğrenebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -