Ana SayfaİndirNokia Lumia için Retrica indir

Nokia Lumia için Retrica indir

- Advertisment -

Retrica fotoğraf çekmekten hoşlanan kullanıcıların çektikleri resimler üzerinde oynama , efekt ve kırpma ayarları yapmalarını ve 80 farklı modelde (56 ücretsiz 24 ücretli) çerçeve eklemelerini sağlayan bir mobil telefon uygulamasıdır. Retrica fotoğraf düzenleme uygulaması kameranıza otomatik bağlanarak profesyonel ve istediğiniz şekilde çekimler yapmanıza yardımcı olmasının yanısıra sizin için özel galeriler oluşturur ve bu galeri içindeki resimleri sosyal medya (Facebook, Twitter, Pinterest, Tumblr gibi) sitelerinde paylaşmanıza olanak tanır.

Dünyada herkesin sevgilisi haline gelen ve milyonlarca kez indirilen retrica uygulaması sayesinde bilgisayar kullanmadan, fotoğraf üzerinde dakikalarca uğraşıp ortaya yeni bir şey çıkarmaya tenezzül etmeden ister fotoğraf çekimi esnasında isterseniz fotoğraf çektikten sonra gerekli düzenlemeleri saniyeler içerisinde yapıp, hazır bir duruma getirebilirsiniz. Retrica uygulamasını windowsphone işletim sistemine sahip olan Lumia model telefonunuza indirmek istediğinizi biliyoruz ancak Android işletim sistemine sahip telefonlara bile (Google Play) henüz gelen Retrica uygulamasını indirmeniz için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Şimdilik Retrica uygulamasının tüm gereksinim ve teknik özelliklerine sahip, benzer bir program olan OneShot uygulamasını buraya tıklayarak Nokia Lumia 620, 720, 820, 920 modelli nokia telefonlarına ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

retrica-android-indir-samsung-lg retrica-andorid-indir-samsung-htc-casper-nokia

Not: Uygulama Windows phone işletim sistemine sahip olan Nokia Lumia 920, 820, 720, 620,520, 925, 1020, 625, 1520, 1320, 525, 930, 630 modelleri için buraya tıklayın ve Retricayı indirin.  Retrica uygulamasını buraya tıklayarak Nokia X, Nokia XL , Nokia X+ için yüklenebilir.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -