Ana SayfaNasıl yapılır?Nokia Lumia 635 nasıl format atılır?

Nokia Lumia 635 nasıl format atılır?

- Advertisment -

Sahip olduğumuz akıllı telefonların performansı kullanım şekli ve yapılan ayarlamalara göre değişiklik göstermektedir. Cihaza sürekli uygulama yüklemek, sistem ayarlarıyla oynamak vs gibi sebepler sonucunda format atmak zorunda kalırız. Peki Nokia Lumia 635 model telefonlara nasıl format atılıyor? Format atma esnasında neler yapmamız gerekiyor? Hard reset atma yöntemi nedir? Bu yazımızda bu tarz sorunlara çözüm olabilecek format şeklinden bahsedeceğiz.

Öncelikli olarak telefonunuza format atmak istiyorsanız dosyalarınızı yedeklemeniz gerekmektedir. Aksi halde dosyalarınız geri kurtarma yapamadan silinebilir. Eğer yedek alma işlemini tamamladıysanız cihazınıza resimli anlatımı takip ederek format atabilirsiniz.

Pil şarj yüzdesinin en az 80 olduğundan eminseniz telefonunuzu kapatın. Resimde gördüğünüz üzere Ses azaltma + Power (Güç) + Kamera butonlarına aynı anda basın. Telefonunuz titrediğinde elinizi Power düğmesinden çekerek yalnızca Ses kısma ve Kamera tuşlarına basalım.

nokia-lumia-802-format

Yaptığınız bu işlemin ardından cihazınız otomatik olarak formatlanacaktır. Eğer başarısız olduysanız yorum kısmında karşılaştığınız hata veya problemi dile getirebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -