Ana SayfaNasıl yapılır?Nokia Lumia 520 telefon arka kapağı nasıl açılır?

Nokia Lumia 520 telefon arka kapağı nasıl açılır?

- Advertisment -

Nokia Lumia 520 ve Lumianın diğer 520’li modellerinde telefon arka kapağı açma işlemini anlatacağımız resimli anlatımda herhangi bir kesici veya sivri alet kullanmadan işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcılar telefona zarar verebileceğini düşündüğü için karşısına olası problemlerin çıkmasını, kendi yaptığıyla kendini bir soruna sürüklemek istemez. O yüzden bilmeyenler için burada anlatıyoruz.

nokia-lumia-520

Nokia Lumia akıllı telefonunuzun arka kapağını sökmek ve içerisindeki parçaları görmek ya da temizlik amaçlı kontrol etmek için cihazın üst köşesine tırnağınızı geçirin. Ekran ve arka kapak arasına tırnağınızı geçirdikten sonra arka kapağın orta yerinden bastırın. Nokia Lumia 520, 520T, 521, 525 ve 526 gibi modellerde zorlanmadan ve cihaza zarar vermeden açmak için üst taraftaki kancaları gevşetecek şekilde nazikçe tırnağınızı daha da içe sokun. Kapağı bu şekilde çıkarabilirsiniz. Ekrana zarar vermemek için kesici, delici veya ekranı çizecek bir araç kullanmayın.

Eğer kapağınızı değiştirmek, yeni telefon kapakları almak istiyorsanız klasik Nokia Lumia telefonunun kapağını çıkartabilir, yerine yenisini takabilirsiniz. Çıkarttığınız telefon arka kapağını takmak için ise kapağın dişleri cihazın arka yüzündeki boşluklara oturacak şekilde koymanız ve hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -