Ana SayfaHaberlerNokia geri dönüyor

Nokia geri dönüyor

- Advertisment -

Nokia’nın yeni telefon çıkaracağı bir süredir konuşuluyor. Yeniden telefon çıkaracak mı yoksa başka bir firmanın üretimini mi üstlenecek, Microsoft alt yapısını mı kullanacak yoksa Android telefon mu çıkaracak şeklindeki dedikodular devam ederken Nokia iki yeni Android telefon modeli çıkaracağı yönünde söylentilerle gündeme oturdu.

Geçen aylarda Nokia yeni telefon mu çıkaracak söylentileri internet ve medya üzerinden hızla yayılmıştı. Son gelişmeler Nokia’nın Android tabanlı iki yeni telefon üzerinde çalıştığı yönünde.

Nokia’nın yeni telefonlarının özellikleri nasıl olacak?

Eğer söz konusu iddialar doğru ise Nokia’nın Android telefonlarının bir tanesi 5.2 inç ekran özelliğine sahipken diğeri ise 5.5 inç olacak. Telefonların ikisi de 2K ekran çözünürlüğü ile gelecek. Snapdragon 820 kullanılacak telefonlar aynı zamanda su geçirmek özelliğe sahip olacak.

Nokia Türkiye de ne zaman satışa sunulacak?

Nokia’nın yeni telefonları Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak ya da Türkiye de satılacak mı merak konusu zira söz konusu telefonlar sadece Çin de satılacak.

Nokia’nın yeni telefonları Nokia severleri heyecanlandırıyor ancak önemli bir konuya açıklık getirmek gerekiyor. Nokia yeni telefon çıkarıyor evet ama Nokia eski Nokia değil. Yeni telefonları isim hakkını kullanmasına izin verdiği başka bir şirket üretiyor. Nokia’nın başarısına ulaşabilir mi zaman gösterecek.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -