Ana SayfaAndroidOtomatik ses kayıt programı ACR indir

Otomatik ses kayıt programı ACR indir

- Advertisment -

Telefon görüşmelerinin ses kaydını tutmak bir çok alanda faydamıza olacaktır. Özellikle telefon ile çok sık görüşüyorsanız ve konuştuklarınız söz, pazarlık, randevu içeriyorsa otomatik olarak tüm telefon görüşmelerinin ses kaydını tutan ACR uygulamasını telefona indirmeniz gerekli.

ACR görüşme kayıt uygulaması nedir?

ACR Android için geliştirilen ve Samsung, LG, Sony, General Mobile, HTC gibi Android işletim sistemi kullanan tüm cihazlarda kullanılan bir ses kayıt uygulaması. Bu uygulama sayesinde yaptığınız tüm görüşme kayıtlarını otomatik olarak tutabilir, sonra tekrar dinleyebilir hatta başkaları ile paylaşabilirsiniz.

Telefonda karşınızdaki kişinin sesini kaydetme bir çok alanda işinize yarayabilir. ACR uygulaması fazla yer kaplamaz, tüm görüşmeler hafıza kartınıza yüklenir. Bu görüşmeleri dilediğiniz zaman bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bu yüzden tüm görüşmelerin sürekli kayıt edilmesi size zarar vermez aksine ihtiyaç halinde kullanmanız için hazırda tutulur. Küfür ya da hakaret, bir tehdit içeren görüşme ya da suç teşkil eden bir telefon konuşması yapıldığında bu görüşmelerin kayıtlarını delil olarak mahkemeye sunabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmalarda size verilen sözleri artık kanıtlayabilir ya da telefonda aldığınız bir bilgiye geriye dönük telefon görüşme ses kayıtlarına bakarak ulaşabilirsiniz.

Otomatik görüşme ses kaydı uygulaması ACR nasıl indirilir?

Tüm telefon görüşmelerini kayıt eden uygulama ACR Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Kurulumu oldukça basittir. Bir kere ayarladığınızda sürekli olarak tüm telefon görüşmelerinin kaydını tutar. Dilediğiniz görüşmenin kaydını kapatabilir ya da daha sonra silebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz ancak ek özelliklere sahip olmak isterseniz uygulamanın pro versiyonunu satın almanız gerekir. ACR Pro indirmek ise sadece 3 TL. Ses kayıt uygulaması ACR apk indirmek için burayı tıklayınız. ACR apk için güvenilir siteleri seçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Boyut: 6.4 MB
Sürüm: 18.5
Ücretsiz İndir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -