Ana SayfaİndirNokia 5800 için Line indir

Nokia 5800 için Line indir

- Advertisment -

Geniş dokumatik ekranı, kalemi, sosyal ağlara erişimi ve tarayıcı üzerinden internete girebilme özelliği ile symbian işletim sistemli 5800, Nokia’nın ilk akıllı telefonlarından biri. Durum böyle olunca dönemin teknoloji tutkunları Nokia 5800’a oldukça ilgi göstermişti. Şuan bile binlerce kişi 5800 sahibi ve bu kullanıcılar günümüzün teknolojisine 5800 ile erişmeye çalışıyorlar. Şunu belirtmeliyiz ki, 5800 popüler uygulamalar düşünülecek olursa aslında hiç de geri kalmış değil.

Google arama istatistiklerine bakacak olursak Nokia 5800 kullanıcıları en çok 5800 için Line indir, Line kur ve Line üye ol kelimelerini arıyor. Biz de bu yazımızda 5800 için Line indirmeyi ve kullanmayı anlatmaya çalışacağız.

Nokia 5800 için Line indir

Nokia 5800 bildiğiniz üzere Symbian işletim sistemi kullanıyor. Telefonumuza Line kurmak istiyorsak Nokia Ovi Store’u kullanmamız gerekiyor. Eğer Nokia Lumia kullanıyorsanız, Nokia için Line indir yazımızın altında Windows Phone için Line indir linkini tıklayarak uygulamaya erişebilirsiniz. Nokia 5800 için Line indirmek için aşağıdaki linki tıklayın ve açılan Ovi Store mağazasından Nokia 5800’ı seçin. Bu sayede Line’nın 5800 için olan versiyonuna erişmiş olacaksınız. Yükleme de ya da kullanımda herhangi bir problem yaşarsanız lütfen aşağıdaki yorum kısmından bize yazın.

Nokia 5800 için Line indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Ello nedir?

Sup indir

2 YORUMLAR

    • Nokia 5800 line indirmek için telefonunuzda ovi store olması gerekmektedir. Ovi store’a bildiğim kadarıyla sadece opera üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Line indirmek için öncelikle telefonunuza opera indirin varsa opera üzerinden ovi store diye aratın oradan line indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -