Ana SayfaHaberlerNokia 5 yeni modelle piyasaya dönebilir

Nokia 5 yeni modelle piyasaya dönebilir

- Advertisment -

Gelecek sene HDM Global büyesinde barınması ve bu şirket altından Nokia ismiyle piyasaya döneceği düşünülen Nokia ile ilgili çeşitli kaynaklardan değişik iddialar gelmeye devam ediyor. Bu iddialardan biri de Nokia’nın sürpriz bir çıkışla 5 farklı yeni model ile dönüş yapacağı.

Geçtiğimiz aylarda, teknoloji takipçilerinin de bildiği üzere, Nokia ile ilgili çeşitli paylaşımlar yapılmış, Android ile gelebileceğinden bahsedilmiş, bütçeye uygun ve Nokia’ya özlem duyan kullanıcıları sevindirecek söylemlere yer verilmişti. Ancak tüm söylemlerin aksine Nokia daha şaşırtıcı bir çıkış yapabilir ve yeni bir telefon ailesi ile karşımıza çıkabilir. Nokia, 2017 yazında pazara farklı teknik özelliklere ve tasarımlara sahip 5 modelle piyasadaki yerini alabilir.

Bu söylentilerin yanı sıra, Nokia firmasının üretime başladığına dair çeşitli paylaşımlar yapılırken, bu fotoğraflara yenileri eklendi. Bir firma çalışanının çektiği fotoğrafta ekran yer alıyor ve tasarımının nasıl olacağı konusunda bazı ipuçları veriyor. Üretim bandına görüntüsü alındığı zannedilen iki farklı fotoğraftaki modelin D1C kod adlı Nokia cihazı olacağı tahmin ediliyor. Ancak belirtildiği üzere bunların her biri varsayım olduğundan şu an için net bir çıkarımda bulunamıyoruz. 

Mobil Fuar Kongresi 

Nokia’nın tam olarak nasıl bir cihaz çıkaracağı, hangi özelliklere ve fiyata sahip olacağı, Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı, eğer satılacaksa ne zaman geleceği bilinmediğinden Tüketici Elektronik Fuarı veya Mobil Dünya Kongresi’ni beklemek yararlı olacak gibi görünüyor.

Nokia’nın bu atılımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Nokia’nın işletim sistemi olarak Android’i tercih etmesi ve ülkemizde satışa sunulması durumunda ürünü alır mısınız?

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -