Mobogenie indir (android)

-sponsor-

Mobogenie Market, uygulaması adından da anlaşıldığı üzere telefon veya tabletinize yeni uygulamalar indirmenizi sağlayan Google Play Store benzeri uygulama mağazasıdır. Mobogenie uygulamasını Android için indirerek oyun, zil sesleri, duvar kağıtları, güvenlik, launcher uygulamaları keşfedebilir, güvenli bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Sürüm bilgileri:  Mobogenie pro 2.2 apk

Güncelleme Tarihi:  27 Ocak 2015

İşletim sistemi:  Android 2.3 ve üzeri cihazlar

Boyut: 11 MB

Kendi içerisinde gelişmiş filtreleme özelliği bulunan Mobogenie uygulamasında aradığınız uygulamaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan veriler Google Play kökenli olduğu için güvenlik açısından sorun yaşamayacağınızı belirtmekle beraber, uygulama dışında verilere de Mobogenie üzerinden ulaşabilirsiniz. Örneğin; Twitter veya Facebook’taki gündem başlıklarını Mobogene aracılığıyla okuyabilirsiniz.

Basitçe tanımlamak gerekirse Google Play üzerinde bir buçuk milyondan fazla uygulama bulunuyor. Mobogenie’nin buradaki amacı bu uygulamalar arasında en popüler, en güvenilir ve en kaliteli olanları toplayarak sizlere sunmak. Android için Mobogenie apk indirmek istiyorsanız aşağıdaki indirme bağlantısını kullanabilirsiniz. Bilgi: Sitemizde mobogenie apk full indirme versiyonu bulunmamaktadır.

Mobogenie pro apk indir

Mobogenie ile ilgili görseller:

mobogenie-apk-indir-android-pro-full

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz