Ana SayfaAndroidFacebook Lite indir

Facebook Lite indir

- Advertisment -

Dünyanın devi haline gelen ve ulaştığı kişi sayısı milyarı geçen Facebook, giriş seviye ve düşük performanslı akıllı telefonlar için yepyeni bir uygulama geliştirdi. Facebook Lite ismiyle hizmet verecek uygulamanın temel amacı internete erişmekte güçlük çeken kullanıcılara kolaylık sağlamak.

Sürüm bilgileri: Facebook Lite 1.0.0.0.0

Güncelleme Tarihi:  26 Ocak 2015

İşletim sistemi:  Android

Boyut: 256 KB

Uygulama Facebook’un bundan 6-7 sene kadar önceki arayüzünü anımsatıyor. Fakat Facebook’ta yapabileceğiniz tüm işlemleri ve ayarlamaları yerine getirebiliyor. Düşük özellikleri olan telefona sahip olan veya teknolojik cihazları önemsemeyen ancak ara sıra internette gezinebileyim diyen kullanıcılar  Facebook Lite’ı deneyebilir.

Facebook’un Lite’ı çıkarma amacı başta Afrika ülkeleri olmak üzere, açık söylemek gerekirse üçüncü dünya ülkelerinde teknolojik kalkınma ve erişim sağlamak. Ancak her ne kadar Bangladeş, Nepal, Vietnam gibi ülkere hitap etse bile ülkemizin de kısmen Facebook Lite’a ihtiyaç duyduğunu düşünüyoruz. Facebook eski sürüm indirmek yerine Facebook Lite versiyonunu deneyebilir Facebook Mobil’den daha hızlı yararlanabilirsiniz.

Facebook Lite indir

Facebook Lite apk indir

Facebook Lite ile ilgili görseller;

facebook-lite-indir-android-apk

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -