Ana SayfaAndroidMobil antivirüs programı

Mobil antivirüs programı

- Advertisment -

Telefon dünyası o kadar çok genişledi ve zamanını sadece telefonda geçiren insanların sayısı o kadar çok arttı ki insanlar nereye giderse sahtekarlar, bilgi hırsızlığı yapanlar oraya oldu. Daha da açmak gerekirse günümüz dünyasında telefona yönelik artan talepler faydanın yanısıra zararlar da doğuruyor. Bunun en açık örneği bilgisayarda da olduğu gibi virüsler, truva atları ve zararlı diğer yazılımlar.

       Bugün size tanıtacağımız program ile internette güvenli gezinmeniz maksimum düzeyde olacak ve hacker’ların, hilekarların, bilgilerinizi, verilerinizi çalmaya çalışan kişilerin kurbanı olmayacaksınız. Programımızın adı: Mobil Security & Antivirüs.  Telefon güvenliğini ve virüslerden korunmayı amaçlayan bu uygulamanın dilerseniz yüzeysel olarak özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse Mobile Security & Antivirus dünyada en çok indirilen, en kaliteli, telefonu en iyi şekilde koruyan ve telefonda az yer kaplayıp çok işlem yapan bir anti-virus programıdır.

Zoner, AVG, Kaspersky ve daha nice antivirüs programlarıyla kıyaslandığında kalitesini ortaya koyan Mobile Security & Antivirus en çok oylanan ve yüksek puan alan (4.6) bir avast uygulamasıdır. Android uygulamasıyla ortak çalışan Avast bilgisayarlardaki üstünlüğünü ve yüksek faydalı performansını telefon dünyasına taşıdı ve yüksek güvenlikli yazılımı sizler için geliştirerek ücretsiz sundu.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/kk5P2ATnXj0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Avast’ın Mobile Security & Antivirus uygulamasını telefonunuza yüklemek, telefonunuzu virüslerden, hack dosyalarından korumak için aşağıdaki listeden virüs programını telefonunuza ücretsiz ve hiç para ödemeden indirebilirsiniz. İndirmek için telefon modelinize uyumlu olan linke tıklayın ve en çok indirilen antivirüs programı uygulamalarından olan Güvenli Antivirüs programını telefonunuza ücretsiz indirin.

Android için Mobile Security & Antivirüs programını indirmek için buraya tıklayın. ( Android Jelly Bean, Kit Kat tarafından desteklenen uygulama Samsung, HTC, Casper, Sony Xperia, LG, Huwaei (Turkcell T, Vodafone Smart, Avea inTouch), General Mobile ve diğer android telefonlar için indirilebilirken, Windowsphone (Nokia) Blackberry OS ve iOS Apple (iPhone, iPad) tarafından desteklenmemektedir.)

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -