El feneri programı indir

-sponsor-

Kimi zaman bir şeyimizi kaybederiz ve ışığı yakmak zorunda kalırız, kimi zaman gece ışığı bir saniyeliğine yakmamız, ortamı aydınlatmamız gerekiyordur fakat el fenerimiz yoktur. Telefonumuzun ışığı da yetersizdir. Bunun için ufak çaplı bir araştırma yaptık ve sizin için en ideal ve en iyi ışık kalitesine sahip olan El feneri uygulamalarını araştırdık.

El-Feneri-LED-flashlight-Android-1

Reklamsız, karmaşığın ötesinde, kullanımı basit ve kolay olan tatlı mı tatlı bir uygulama bulduk ve bunu sizinle paylaşmak istedik. Programımızın ismi El Feneri LED flashlight. Telefonunuzda mümkün olacak en parlak ve güçlü ışıtma özelliğine sahip bir uygulama olarak yerini alabilir. Uygulamada ışık butonuna basıyorsunuz ve en yüksek parlaklık ve ışıtma özelliğinden faydalanayabiliyorsunuz. Programda yer alan komutlarla ister flash’ı aktive edin, isterseniz sadece ekranınızı bir ampul olarak kullanın.

El feneri programı tamamen ücretsiz olup, çok sade bir tasarıma sahiptir. İçinde sırf para kazanmak adına program çıkaranların yaptığı gibi saçma sapan reklamlar, tuzağa düşürücü içerikler barındırmaz. Eğer El feneri programı arayışında iseniz ve en iyi, en kaliteli, en sade, en güzel ve en çok indirilen kaliteli bir program hala bulamadıysanız bu uygulama tam size göre.

El Feneri Flashlight LED programını indirmek ve telefonunuza ücretsiz yüklemek için, yüksek ışıtma ve aydınlatma özelliğinden faydalanmak için aşağıdaki listeden telefonunuzun modeliyle uyumlu olan linke tıklayın. ( El feneri uygulaması sadece Android kullanıcıları için indirilebilir. iOS, Blackberry, Smartphone ve Symbian modelleri için uygun sürümü bulunmamaktadır.)

Samsung için El Feneri programı indir  ( S5, S4, S3, Galaxy, Wonder ..)

LG için El feneri programı indir  ( Pro, Lite ve Diğer)

Sony Xperia için El feneri programı indir ( Z, X, L ve diğer)

HTC için El feneri programı indir ( Desire, One, Max, Mini)

Casper için El feneri programı indir (Via V4 ve diğer Via)

General Mobile için El feneri programı indir (G.M Discovery ve Elite)

Huawei için El feneri programı indir ( Turkcell, Vodafone, Avea telefonları)

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz