Ana SayfaAndroidMeditasyon uygulaması indir

Meditasyon uygulaması indir

- Advertisment -

 Android ve iOS için The Mindfulness meditasyon uygulamasını indirin

   The Mindfulness APP uygulaması zihninize ve vücudunuza odaklanmayı kolaylaştıracak meditasyon aracıdır. Zihniniz ve bedeninizde yeni farkındalıklar oluşturmayı amaçlayan The Mindfulness uygulaması sayesinde sizi sakinleştirecek meditasyonlar yapabilirsiniz. Android ve iOS platformlarında kullanabileceğiniz meditasyon uygulamasını telefon veya tablet için indirebilir Uzakdoğu felsefesinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

    Her ne kadar bedeniniz için sağlıklı bir yaşam ve spor önemliyse ve büyük bir ihtiyaçsa, zihnimiz için de meditasyon bir o kadar öneme sahip. Nerede olursanız olun istediğiniz vakit meditasyon yapmanızı kolaylaştıracak bir uygulamayı kullanabileceğinizi aktarmak isteriz.mediyasyon-uygulamasi-programi-indir-android-ios

     The Mindfulness programını indirerek istediğiniz  zaman meditasyon ve dilediğiniz gibi süre ayarlaması yapabilirsiniz. Telefon ve tabletlere uyumlu olan meditasyon yapma, zihin dinlendirme, boşaltma, çakra açma, psişik güçleri geliştirme ve parapsikolojik konularda ilerlemek için uygulamayı deneyebilirsiniz. Zihin boşaltma ve yenileme uygulaması da diyebileceğimiz The Mindfulness uygulamasında 3-30 dakika sürelerle meditasyon müzikleri ve sesleri bulunuyor.

   Sessiz meditasyon veya rehberli meditasyon modlarını kullanarak farklı formatlarda zihin eğitimi yapmamız mümkün. 7 farklı kategoride çalışan uygulamayı meditasyon programı arıyorsanız Android için buradan indirebilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad için buradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın Windows Phone tabanlı Lumia için uygun sürümü bulunmamaktadır. Ayrıca Android için  The Mindfulness versiyonu sitemizde mevcut değildir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -