Kinectimals hayvan besleme oyunu indir

-sponsor-

Android, Windows Phone ve iOS için Hayvan besleme ve eğitme oyununu indirin

Çocuğunuz ve kendiniz için indirebileceğiniz aile uygulamalarından biri olan Kinectimals hayvan besleme, eğitme ve bakma oyununu Android ve iOS platformunda yer alan iPhone ile iPad cihazlarına ücretsiz olarak indirebilir; aslan, kaplan, panda, köpek, kedi, at ve daha pek çok çeşitli hayvanlarla eğlence dolu vakitler geçirebilirsiniz.

Eğer hayvanat bahçesine gitmek için vakit bulamıyorsanız uygulama üzerinden hayvanları sevebilir, onlarla farklı oyunlar oynayabilirsiniz. Çocuklar tarafından oldukça sevilen ve en çok indirilen hayvan bakma oyunlarından biri olan Kinectimals uygulamasında eğitebileceğiniz çeşitli hayvanlar bulunuyor. Görsel grafikleri ve başarılı dinamik yapısıyla uygulamayı indirebilir ve hayvan bakmaya başlayabilirsiniz.

hayvan-bakma-oyunu-uygulamasi-indir

Kinectimals uygulamasını, eğer hayvanlarla oynamayı ve vakit geçirmeyi seven biriyseniz mutlaka denemelisiniz. Tavsiye ettiğimiz Kinectimals hayvan eğitme ve yetiştirme oyununu Android için indirmek ve cihazınıza yüklemek istiyorsanız buradan indirme yapabilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad için hayvan bakma oyununu buradan indirebilirsiniz. Nokia Lumia modelleri çalıştıran Windows Phone için ise buradan hayvan besleme oyunu indirin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz