Ana SayfaLGLG G3 Ekran Görüntüsü Alma

LG G3 Ekran Görüntüsü Alma

- Advertisment -

LG G3 faklı tasarımıyla performansıyla android telefon piyasında önemli bir yere sahib durumda. LG G3 diğer firmaların tasarımlarımı gibi power ve ses artırma, ses azaltma tuşları telefonun yan bölümünde bulunmuyor. LG G3 tasarımında arka kısmında bulunmaktadır. LG G3 kullanıcıların bi süre sonra ekran görüntüsü alma (screenshot) bulmakta sıkıntı yaşamışlardı. Bizde bu durumu ortadan kaldırmak için LG G3 ekran görüntüsünün nasıl alındığını sizlere göstereceğiz. Bir konuya daha değinmek istiyorum. İki yöntemle alınıyordu. Ekran görüntüsü  Android Lollipop 5.0 güncellenmesinde sonra ekran görüntüsü alma işlemi iki işlemden bir tanesi kalkmış bulunmakta. Şuanda kullanılan yöntemi anlatacağım sizlere.

LG G3 Ekran Görüntüsü Alma

  1. Ekran görüntüsü alacağınız ekranı belirleyin ve hazırlanın.
  2. “Ses kısma” ve “güç” tuşlarına aynı anda basın. Bu aşama parmağınızın ses kısma tuşunun üstünde yer alan ana tuşa değmemesine dikkat edin.
  3. Telefonun dâhili depolama alanına kaydedilen ve galeri üzerinden görüntüleyebileceğiniz ekran görüntülerini artık görebilir ve paylaş görseline tıklayarak söz konusu ekran görüntüsünü paylaşma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

lg

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -