Ana SayfaHaberlerClash of Clans 7.1.1 güncellenmesi yayınlandı.

Clash of Clans 7.1.1 güncellenmesi yayınlandı.

- Advertisment -

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Clash of Clans 7.1.1 güncellemesini yayınladı. Güncellemede iyileştirmeler yanı sıra yeni özellikler de bulunuyor. İşte Clash of Clans 7.1.1 ile gelen özellikler…

Klanlar Seviye Atlıyor..

Artık Clash of Clans oyununu oynarken dahil olduğumuz klanlar seviye atlayabilecek. Daha fazla savaş kazanarak belirli bir seviyeye ulaşan klanlar yeni özellikler ve yeni rozetlerle ödüllendirilecek. Klan savaşlarına heveslendirecek bu yeni özellik ile Clash of Clans oyuncuları daha rekabet halinde olacak.

Top seviyesi 13’e çıkıyor.

Clash of Clans level atlama çabaları yüksek levelli oyuncular için artık bir heves olmaktan çıkmştı ve bir çok kullanıcı sıkılarak oyunu bırakmışlardı. Çünkü seviye yükseltecek bir silah kalmayınca oyunun heyecanı da kalmıyordu. İşte Clash of Clans 7.1.1 güncellemesi ile ve sonrasında gelecek güncellemeler ile oyun yapımcıları bu duruma el atıyor. Ücretsiz olarak indirebildiğiniz ve ücretsiz güncelleme yapabildiğiniz 7.1.1 versiyonu bizlere 13. seviye top özelliği sunuyor.

clashofclanstopsavunmagelisimyukselmeop13

Klan savaşına katılma tercihi

Clash of clans oynarken klanda bulunan seviyesi düşük oyuncular her zaman büyük savaşlarda problem çıkartıyordu. Ganimet kazanmakta zorluk çeken kullanıcılar oyuna devam edebilmek için altın hilesine, seviye atlama hilesine ve kristal hilesine başvuruyorlar. Hileli versiyon bulunmayan Clash of Clan da bu problem için yeni bir özellik var. Artık dileyen klan savaşına katılabilecek dilemeyen katılmayacak. Artık bunun için kimseyi klandan atmak gerekmeyecek.

Klan rozetini kendin yap

Her yiğidin bir yoğurt yeme şekli var. Herkesin usulu farklı, herkesin stratejisi ve buna bağlı olarak zaferi farklı. Neden rozetler farklı olmasın ki? Oyunun 7.1.1 güncellemesi ile artık herkes kendi rozetini tasarlayabilecek. Clash of clans 7.1.1 versiyonu ile gelen özellikler arasında en çok dikkat çeken özellik sanırım bu. Gerekliydi..

Ve klanlar için gelen yeni özellikler

Artık klan savaşlarında daha fazla birlik isteyebiliyor ve daha fazla bağış yapabiliyoruz. Klan savaşı kazanmak için artık elimizde daha fazla güç var. Başarılı bir klan savaşının en büyük unsuru şüphesiz ki ekip ruhu!

Ekip ruhu demişken; ekibiniz eğer sizin istediğiniz şekilde size destek olmadıysa bağışların iadesi de mümkün. Artık klan tarafından bağışlanan askerleri iade edebiliyorsunuz ve askerleri yükseltmeniz de gene bu sürüm ile mümkün.

Zafere her zaman hediye var..

Özellikleri bitmek bilmeyen Clash of Clans 7.1.1 versiyonunda kazandıkça klan kalesinde daha fazla yer açılır ve daha fazla depolama yapabilirsin.

Gelelim oyunu nasıl indireceğiz, ya da zaten telefonumuzda bulunan Clash of Clans’ı nasıl güncelleyeceğiz

Clash of clans’ı tüm telefon modelleri için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Oyunu güncellemek isterseniz gene aynı linklerden Google Play ya da iTunes’a bağlanarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Clash of clans indir

Clash of clans güncelle

Clash of Clans’ı sizler gibi bizlerde severek oynuyoruz. Ancak temiz ve adil oyun keyfimizi kaçırmamak adına Clash of Clans hilelerini önermiyor ve desteklemiyoruz. Clash of clans hile yapmak, hileli versiyonlar, clash of clans hilesi indirme ve çalışan hile indir ile ilgili ele aldığımız buradaki yazımızı da okumadan geçmeyin.

Ayrıca da sizlere çok kısa bir süre içerisinde Clash of Clans taktikleri üzerine bir yazı sunacağız, takipte kalın…

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -