AutoRap indir (Android)

-sponsor-

Auto ra,p rap severler için harika bir uygulama. Rap yapma uygulaması olan Auto Rap Uygulamasını Android için indirerek konuşmalarınızı bile rap yapabilirsiniz. Harika kullanım kolaylığı sunan ve kolayca konuşmalarınızı rap yapmanıza olanak sağlayan, aynı zamanda yaptığınız rap müziği sosyal medyada ya da kendi içerisinde diğer Auto Rap kullanıcılarıyla paylaşmanızı sağlayan uygulamayı Android için indirebilirsiniz.

Güncelleme tarihi:15.02.2015

Sürüm bilgileri :2.0.7

işletim sistemi: Android 4.0.3 ve üstü ( samsung , Lg , sony, ,general mobile , htc )

Boyut:25MB

Açıklama:

Auto Rap bir Rap yapma uygulaması. Rap yapma uygulamasını telefonunuza indirerek kolayca rap müzik yapabilir hatta konuşmalarınızı bir  rap müziğine çevirebilirsiniz. Rap uygulaması Auto Rap’i Andorid için Google Play’den ücretsiz indirebilir ve Samsung, Htc, Lg, General Mobile gibi Android işletim sistemi kullana telefonlarda kullanabilirsiniz. Auto Rap ile rap yapmak için yapmanız gereken tek şey listeden bir müzik (fon müziği) seçmek ve konuşmak ya da şarkı söylemek. Smule olarak da bilinen uygulamanın tanıtım videosu da aşağıdaki gibi.

Tanıdım Videosu

Görseller:

Auto-Rap-App-For-iOS-iPhone

Auto Rap uygulamasını Samsung için, Htc için, Lg için, General mobile için ve Sony için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Android için AutoRap indir. 

 

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz