Ana SayfaAndroidAndroid için aa oyunu indir (General Adaptive Apps)

Android için aa oyunu indir (General Adaptive Apps)

- Advertisment -

Son günlerde Android mağazalarında zirveye doğru tırmanışa geçen oyun, akıllı telefonların vazgeçilmezi olmaya aday gözüküyor. Oyunda merkezde yer alan nokta sürekli bir yöne dönüyor ve size verilen çubukları birbirine temas etmeyecek şekilde yerleştirilmeniz isteniyor. Bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı ve yönü değişiyor. Yapmanız gereken dönen çembere çubuklarınızı en sık şekilde yerleştirmek.

aa Ücretli Midir?

Hayır, oyunu ücretsiz olarak Google Play Store den indirebilirsiniz. İndirdikten sonra isterseniz oyun içindeki reklamları ücret karşılığında kaldırabiliyorsunuz. Ayrıca ücret karşılığında bölüm geçebiliyorsunuz.

mzl.ojbdjjvm unnamed screen1136x1136

Google hesabınız ile giriş yaptığınızda arkadaşlarınızın puanlarını LEADERBOARD kısmında görebilirsiniz. Aynı zamanda oyunu diğer cihazlarınız ile senkronize olarak oynayabilirsiniz. SHARE butonu ile de rekorlarınızı istediğiniz ortamda paylaşabilirsiniz. İsterseniz CHOOSE LEVEL butonu ile de oyuna istediğiniz seviyeden tekrar başlayabilirsiz. Oyunun yorumlarına bakıldığında herkesin ortak düşüncesi oyunun kaldığı yerden değilde tekrardan en baştan başlamasının daha zevkli olacağı yönünde.

aa İndir (Android) – aa Download

Android cihazlarınız için aa oyununa buradan ulaşabilirsiniz.

aa android; Samsung, LG, Sony, General Mobile gibi Android işletim sistemi kullanan tüm modeller için uyumludur.

General Adaptive Apps firmasının piyasaya sürdüğü oyunun farklı versiyonlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

sp indir

ff indir

rl indir

ao indir

au indir

rr indir

uu indir

th indir

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -