iPhone ve iPad için kıyafet bulma uygulaması indir

-sponsor-

Sitil hırsızı da diyebileceğimiz Style Thief uygulaması sayesinde herhangi bir kıyafetin hangi markaya sahip olduğunu, nerede satıldığını, çakma mı yoksa orijinal mi olduğunu öğrenebilirsiniz. Kıyafetler konusunda son derece meraklı olanlar için, genellikle kadınlar, son derece kullanışlıdır.

Kıyafet bulma uygulaması nasıl çalışıyor?

İçerisinde barındırdığı on binlerce ürün ve veritabanıyla hergün gelişmekte olan Style Thif kıyafet bulma ve marka öğrenme uygulamasında elbisenin, tişörtün, giysinin hangi markaya öğrendiğini bulmak çok kolay. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad‘de ücretsiz olarak hizmet veren ve tamamiyle bedava olan programda yapmanız gereken tek şey markasını öğrenmek istediğiniz kıyafetin fotoğrafını çekmek olacak.

kiyafet-bulma-uygulamasi-nerede-satiliyor-ne-kadar

Kıyafet seçiminde hassas davranan ve her zaman şık, zarif görünmek isteyen bayanların tercihi olabilecek uygulamanın kullanımı son derece basit. Örneğin dışarıda dolaşıyorsunuz ve birinin üzerinde çok hoşunuza giden bir kıyafet gördünüz. Sormaya da çekiniyorsunuz. Evet, işte size çözüm: Style Thief. Uygulamayı çalıştırın ve kıyafetini çok ama çok beğendiğiniz hanımın fotoğrafını gizlice çekin. Uygulama içinde taratın ve o çok sevdiğiniz kıyafeti bulun. Hangi mağazada satıldığını, daha başka hangi renklere sahip olduğunu ve fiyatının ne olduğunu öğrenin.

Sosyal medyada da keşfettiğiniz kıyafetleri paylaşma imkanı tanıyan uygulamayı iOS tabanlı telefon veya tabletinize indirmek için buraya tıklayın. Modaya teknolojiyi kullanarak yakınlaşın. Bu arada resimlerden uygulamanın yabancı dilde olduğunu düşünmeyin. Style Thief Türkçe dilinde hizmet de vermektedir.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz