Ana SayfaiOSiPhone için VPN uygulamaları indir | En iyi 10 Ücretsiz VPN

iPhone için VPN uygulamaları indir | En iyi 10 Ücretsiz VPN

- Advertisment -

VPN, Virtual Private Network, yani Sanal Özel Ağ olarak bilinen ve kullanıcı gizliliğini önemseyen bir protokoldür. Mobil cihazlar için sanal gizliliği arttıran ve kullanıcının internette anonim gezintiye çıkmasını sağlayan pek çok araç bulunmaktadır. Bu yazımızda bu cihazlardan iPhone için kullanabileceğiniz en popüler ve en çok indirilen VPN uygulamalarını paylaşacağız.

iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad için ücretsiz ve en iyi durumda hizmet veren VPN uygulamaları için listeyi inceleyin.

1- TunnelBear

TunnelBear en çok bilinen VPN uygulamaları arasındadır. iOS için desteğe sahip olan TunnelBear, lokasyon gizleme işlemiyle birlikte VPN üzerinden yüksek hızde internet bağlantısı vadetmektedir. Bunun yanında hangi ülkeden bağlantı kuracağınızı seçme hakkınız bulunmaktadır. Tunnel Bear ücretsiz sürümde aylık 500 MB trafik kullanım hakkı sunmaktadır. Tweet atmanız durumunda ise ilave 1 GB veri kazanırsınız.

App Store’dan Tunnel Bear İNDİR

2- VPN by SurfEasy

App Store’da en yüksek puana sahip uygulamalar arasında yer alan VPN by SurfEasy adından da anlaşılacağı üzere kolay bir kullanıma sahiptir ve iyi VPN uygulamaları kategorisinde yer almaktadır. Varsayılan ayarlarıyla kullanıcılara yüksek hızda internet bağlantısı sunan uygulamanın ücretsiz sürümünde ücretsiz veri kullanım limiti 250 MB’dir. Buna ilaveten e-mail doğrulama, uygulama oylama ve diğer bazı durumlarda ücretsiz ek trafik sunulmaktadır.

App Store’dan VPN by SurfEasy İNDİR

3- Hotspot Shield

Dünya genelinde en çok bilinen VPN araçları arasında yer alan HotSpot Shield’in iOS desteği de bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonda varsayılan olarak USA üzerinden bağlantı sağlayan araçta bu özellik değiştirilemiyor. Kullanıcılar hesap oluşturma yöntemiyle daha hızlı bağlantı sağlayabiliyor ve kullanıcı IP’si uygulama sayesinde maskeleniyor. Ücretsiz versiyonda bazı sınırlamalar bulunurken bir üst sürüme geçmek için Hotspot Shield Elite satın alabilirsiniz.

App Store’dan Hotspot Shield VPN indir

4- BetterNet

BetterNet kullanıcılara daha iyi, güvenlik ve gizlilik seviyesinin yüksek olduğu internet bağlantısı sunmayı amaçlar. App Store’da yüksek oranda puana ve pozitif yorumlara sahip olan aracın ücretsiz versiyonunda US üzerinden ve 8 şehirden bağlantı kurulabiliyor. BetterNet ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki sürüme ayrılıyor. Premium abonelik kullanıcılara farklı ülkelerden bağlantı ve yüksek internet bağlantı hızı sağlıyor.

App Store’dan BetterNet VPN indir

5- VPN in Touch

iPhone için bir diğer VPN uygulaması ise VPN in Touch. Aracı kullanmanız için üye olmanız gerekiyor, aksi halde üyeliksiz VPN kullanmak bu uygulamada mümkün olmuyor. VPN in Touch’da veri koruma, lokasyon seçimi gibi ayarlar bulunuyor. Uygulama 1 hafta boyunca ücretsiz olarak tüm premium özellikleri sunuyor, ancak ardından premium sürüme geçilip sizden ücretsiz talep ediliyor.

App Store’dan Proton VPN  in Touch indir

6- VPN Proxy by Seed4.Me

VPN Proxy iOS’ta kullanabileceğiniz, online gizlilik sağlayan, coğrafik bölge ve içerik kısıtlaması yapan birtakım özellikler barındırıyor. Uygulama içerisinden oluşturduğunuz profil le lokasyon ayarlaması yapabiliyorsunuz ve varsayılan ayarlar ile internette anonim olarak gezintiye çkabiliyorsunuz. VPN Proxy kullanmak için internet üzerinden VPN profili açmalısınız ve bunu Safari üzerinden yapabilirsiniz.

App Store’dan VPN Proxy by Seed4.Me indir

7- VPN Proxy Master Free

VPN Master Free, ücretsiz VPN uygulamaları arasıdna değerlendirebileceğiniz araçlar arasında yer alabiliyor. Uygulama temiz ve sade bir arayüze sahip olmakla birlikte yüksek hızda hizmet vermektedir. Ancak ücretsiz sürümde 7 lokasyon seçme sınırlaması bulunmaktadır ve daha fazla lokasyon için VIP üyeliğe geçiş yapılması gerekmektedir.

App Store’dan VPN Proxy Master Free indir

8- Proton VPN

Proton VPN, iOS’ta 4.7 gibi yüksek oranda puana sahip olan VPN uygulamasıdır. Proton VPN kullanıcılara yüksek derecede gizlilik ve güvenlik sağlamayı amaçlar. Tarayıcı üzerinde güvenli olarak hem veri hem de Wi-fi bağlantılarında, IP adresi gizleme yöntemiyle gezinmeyi sağlar.

App Store’dan Proton VPN indir

9- Windscribe VPN

Windscripe yasaklı sitelere giriş, yüksek hızda bağlantı ve gizlilik koruması gibi özelliklerle donatılan Windscripe VPN aracının ücretsiz sürümü kullanıcılara aylık 10GB’a kadar ücretsiz trafik kullanım hakkı sunmaktadır. Tarayıcı, Netflix ve diğer çeşitli platformlarda anonim gezintiye çıkmak için tercih edebileceğiniz uygulamda 11 farklı lokasyon kullanmanız mümkündür.

App Store’dan Windscribe VPN indir

10- Free VPN HexaTech

HexaTech işini iyi yapan ve güvenilir VPN araçları arasında yer alıyor. 4.5 / 5 derecelendirmeye sahip olan uygulamada kayıtsız hızlı ve kolay bağlantı mümkündür. Yalnızca bağlan butonuna basmak Free VPN HexaTech’te anonim olarak gezinti, IP maskelemesi sağlayacak ve internette dilediğiniz lokasyon üzerinden gezintiye çıkabileceksiniz.

App Store’dan HexaTech Unlimited VPN Proxy indir

iPhone ve iPad için hangi VPN uygulamasını kullanıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum bölümünde bizlerle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -