Ana SayfaİndiriPhone için en iyi 5 hız ölçme aracı | Araba Hızı Ölçme

iPhone için en iyi 5 hız ölçme aracı | Araba Hızı Ölçme

- Advertisment -

Özellikle araba sahibi kullanıcıları hız ölçümü noktasında problem yaşamaktadır. Kullanılan aracın eski model olması veya hız göstergesinin arızalı olması sebebiyle arabanın kaçla gittiğini ölçmek sorun olabilmektedir. Bu noktada işinize yarayacak, kullanışlı bir çözüm önerisi bulunuyor.

Arabanın hız göstergesinin bozuk olması veya gidilen farklı bir aracın hızının ölçülmek istenmesi gibi durumlarda iPhone kullanıcıları için bazı uygulamalar bulunuyor. Bu yazımızdan yararlanarak iPhone için en iyi 5 hız ölçme uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz.

Speed Tracker Lite

Uygulama adından da anlaşılacağı gibi yalnızca hız ölçmek için geliştirilmiştir. Şık bir arayüze sahip olan ve araba göstergesi ile kaç KM hızla gittiğinizi söyleyen yazılım “Lite” versiyondur. Yani telefonda az yer kaplar.

İçerisinde hızlı göstergesi, yolculuk bilgisayarı, harita ve cama hızı yansıtma gibi araçları bünyesinde barındıran SpeedTracker ihtiyaç duyulacak tüm istatistikleri sunar. iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilen uygulama GPS kullanımına ihtiyaç duyar.

[appbox appstore id604836034]

Speedometer + HUD

Speedometer da kilometre hızını ölçen bir başka uygulamadır. iPhone ve iPadle uyumlu olan uygulama basit kullanım sunar. Hızı KPH ve MPH olarak görüntülemenizi sağlar. Ayrıca HUD modu sayesinde hızı araba camına yansıtabilir ve kaç KM ile gittiğinizi görebilirsiniz.

[appbox appstore id375318117]

Hız göstergesi

Apple mağazasında bulunan belki de en basit formatta hız gösterme araçları arasında yer alıyor. GPS bağlantısını kullanarak ölçüm yapan uygulama 8.8 MB ile az yer kaplayan programlar arasındadır. iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemi gerekir. Ayrıca en yüksek hızı kaydetmek de mümkündür.

[appbox appstore id530942864]

Hız ölçer kmh hız göstergesi

Uygulamanın Apple navigasyon kategorisinde en çok puanı alan uygulamalar arasındadır. Listede ilk sıralarda yer alan araç MPH, km/s ve knot birimlerinde ölçüm yapar. Yolculukta katedilen mesafeyi ölçmek de mümkündür. İPhone ile kaç km gittiğimi nasıl ölçerim diyorsanız bu uygulama tam size göre.

Bunun yanında ortalama mesafe ölme, bisiklet ve araba için hız göstergelerinden yararlanma, rakım öğrenme, online hız sınırı bakma, aşırı hız uyarısı ayarlama, pusula kullanımı ve haritaya bakma gibi seçeneklere de bu araç içerisinden ulaşabilirsiniz.iPhone ve iPad hız ölçme programları

[appbox appstore id1287467803]

Ayrıca: iPhone’da videodan ses nasıl silinir?

Hız göstergesi

Uygulama Türk bir gelitşriciye aittir ve kolay kullanıma sahiptir. Program üzerinden hız göstergesi, pusula bilgisine ulaşılabilir. Bunun yanında ortalama hız, ulaşılan en yüksek hız, toplam süre ve başlangıç zamanı verileri görüntülemek mümkündür. Ayrıca hem hız göstergesi hem de haritayı eş zamanlı kullanmak uygulamanın sunduğu bir diğer ayrıcalıktır.

Ayarlar üzerinden çeşitli özelleştirme yapabileceğiniz uygulama ücretsiz hizmet vermektedir. Ancak reklamları kaldırmak ve reklamsız kullanmak için Pro versiyona sahip olmanız gerekiyor.iPhone Speedometer

[appbox appstore id939507215]

Hangi uygulamayı indirmeyi düşünüyorsunuz? Veya hangisini kullanıyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -