Ana SayfaiOSiPhone için en iyi 4 hava durumu uygulaması

iPhone için en iyi 4 hava durumu uygulaması

- Advertisment -

iPhone için en iyi hava durumu uygulamalarını sizin için derledik. Bu uygulamaları ücretsiz olarak telefonunuza indirebilir, hava sıcaklığını ve havada yağmur olup olmadığını telefondan görebilirsiniz. iPhone için hava durumu uygulamaları kullanıcı yorumları ve indirme sayılarına bakarak en iyi sonuç verenleri seçerek listelenmiştir.

En iyi hava durumu uygulamaları listemizin tamamı iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için kullanılabilir. Yani iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 ve gelecekte çıkacak iPhone 7 için hava durumu uygulamaları kullanılabilir.

İşte en iyi ios hava durumu uygulamaları

AccuWeather 

AccuWeather-indirAndroid listemizde olduğu gibi iOS listemizde de en iyi hava durumu uygulaması AccuWeather. Bir mobil uygulamadan ziyade hem web sitesi üzerinden hem de çeşitli platformlardan hava durumu servisi veren AccuWeather en fazla güvenilen hava durumu uygulamalarını geliştiriyor. iPhone için ücretsiz hava durumu uygulaması indirmek ve telefondan hava durumunu öğrenmek istiyorsanız hemen indirin.

Ücretsiz indir

The Weather Channel

the-weather-channel-hava-durumu-iphoneiPhone için en doğru sonuçları veren uygulamalardan bir diğeri ise The Weather Channel hava tahmini uygulaması. Uygulamanın bir diğer özelliği 10 gün – 15 gün sonra hava nasıl olacak gibi tahminleri de yapıyor olması. Uygulamayı telefona ücretsiz kurarak bir haftalık hava durumunu öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz indir

Yahoo Hava Durumu

yahoo-hava-durumu-indir-iphoneHerkes tarafından bilinen ve güvenilir borsa, haber gibi yayınlar yapan Yahoo’nun hava durumu uygulamasını iPhone için ücretsiz indirebilirsiniz. Bu sayede hava sıcaklığı, yağmur durumu gibi haberleri anlık olarak takip edebilir bir sonraki güne hazırlıklı olabilirsiniz. iPhone için hava durumu uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi Yaho Hava Durumu uygulaması. Ücretsiz kurabilirsiniz…

Ücretsiz indir

Weather Underground

wather-underground-indir-iphoneiOS için geliştirilen hava durumu uygulaması Weather Underground güvenilir tahminleri ile tanınıyor. Anlık olarak hava durumu bilgilerini güncelleyen uygulama bir kaç gün sonrasının bile hava durumunu veriyor. Bir hafta sonra – 10 günlük – 15 günlük hava durumlarını telefondan öğrenmek için birebir. Uygulama ücretsiz ve iPhone’un bir çok modeli ile uyumlu. iPhone 4 için, iPhone 5s için, iPhone 6 ve 6s için ücretsiz indirebilirsiniz.

Ücretsiz indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -