Android için en iyi 5 hava durumu uygulaması

-sponsor-

Sıcakların artması ile birlikte sıcaklık derecesini öğrenmek hayati önem taşıyor. Bu yazımızda sizlere Samsung gibi Android işletim sistemi için indirebileceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarını listeleyeceğiz. Telefona indireceğiniz bu hava durumu programları ile telefondan doğru hava durumunu öğrenebilecek, o günün sıcaklığını ya da yağmur durumundan haberdar olabileceksiniz.

Hangi modeller için geçerlidir?

Aşağıda ki en iyi hava durumu uygulamaları listesi Android için geliştirilmiş uygulamalardır. Telefona indirmek için ücretsiz indir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Google Play üzerinden uygulamayı ücretsiz indirebilir ve telefona kurabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanan Samsung için, LG için, Sony için, General Mobile ve Vestel Venüs gibi tüm telefonlar ile uyumludur.

AccuWeather 

AccuWeather-indirAccuWeather bilinen en iyi hava durumu uygulamalarından bir tanesidir. AccuWeather’ı ücretsiz indirebilir ve havanın nasıl olacağı ile ilgili en doğru bilgiye anından ulaşabilirsiniz. AccuWeather Android tüm cihazlar için uyumludur ve Samsung gibi bazı telefonlarda widget olarak da kullanılabilir. Yani ana ekranda hava durumu gösterme AccuWeather ile mümkün.

Ücretsiz indir

Şeffaf saat ve hava

Evet, adından da anlaşılacağı gibi bu uygulama size ana ekranda saat ve hava durumunu aynı anda veriyor. En fazla indirilen hava durumu uygulamalarından olan bu uygulama aynı zamanda ana ekrana hava durumu ve saat eklemek isteyenler için kolaylık sunuyor. Google Play üzerinden 500 bin den fazla indirilen bu uygulama sayesinde oturduğunuz ilde ki hava durumunu ücretsiz öğrenin.

Ücretsiz indir

Hava durumu – Weather

hava durumu - weather indirHava durumu uygulamalarının işlevi tercih ederken kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken bir konu. Hava durumu – Weather uygulaması kullanıcı yorumlarına bakıldığında en fazla doğru sonucu il il veren bir bir hava durumu uygulaması. Telefona indirme sayısı da oldukça yüksek. Buna göre Hava durumu – Weather güvenle önerebileceğimiz Android hava durumu uygulamalarından bir tanesi.

Ücretsiz indir

Hava durumu ve saat widget

hava durumu ve saat widget indirHava durumu ve saat widget uygulaması listemizdeki şeffaf saatli uygulama ile aynı özellikleri taşıyor. Ancak indirme sayısına ve kullanıcı yorumlarına baktığımızda ona göre daha iyi sonuçlar veriyor gibi görünüyor. Ancak Samsung S3 için kullanılamıyor olduğunu biliyoruz. Samsung için indiriyorsanız ve S3 kullanıyorsanız diğerini tercih edin, başka telefonlarda bildiğimiz kadarıyla sıkıntı yaşanmıyor.

Ücretsiz indir

1Weather:Widget Forecast Radar

1Weather Widget Forecast Radar indirListemizin sonunda 1Weather:Widget Forecast Radar var. Gene telefonunuz için ücretsiz hava durumu öğrenme uygulamalarının en iyileri arasında yer alan bu uygulamayı telefonunuza kurabilir ve doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olan uygulama ile aynı zamanda ana ekrana hava durumu eklemek mümkün.

Ücretsiz indir

1 YORUM

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz