Ana SayfaİndiriPad ve iPhone için Facebook indir

iPad ve iPhone için Facebook indir

- Advertisment -

Facebook Mobil uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İnternet bağlantısı aracılığıyla bilgisayarda sürdürdüğünüz Facebook keyfini mobil cihazlara da taşıyabilirsiniz. Eğer Facebook platformundan yararlanmak istiyorsanız; internet paketi veya kablosuz bağlantıya ve herhangi bir Apple akıllı cihazına sahip olmanız yeterlidir.

Web tarayıcısı olmadan çalışan ve kendi başına bir tarayıcı olan Facebook Mobil uygulaması sayesinde Facebook hesabına bağlanmak, bilgisayarda  yaptığınız bütün işlemleri gerçekleştirmek mümkün bir hale geliyor. Facebook Mobil ile arkadaşlarınızın paylaştığı güncellemeleri, fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilir; sevdiklerinizin gönderilerini beğenebilir ya da yorum yapabilir, arkadaşlarınızın gönderilerini paylaşabilirsiniz.

facebook-mobil-indir-android-2

Bunun yanında yer bildirimi yapmak, arkadaşlarınızla mesajlaşmak, çevrimdışı olsa bile listenizdekilere mesaj yollamak, etkinlikleri takip etmek, arkadaşlık isteklerini ve bildirimleri yanıtlamak Facebook’un size sunduğu diğer özellikler arasında. Facebook Mobil iOS işletim sistemi için özel olarak geliştirilmiş olup, basit arayüzü ve uygulama içi kolay erişim sunması seebiyle oldukça kullanışlı.

facebook-mobil-indir-android

Türkçe Facebook Mobil uygulamasını olayları sıcağı sıcağına takip etmek, arkadaşlarınızla sosyalleşmek için kullanabilirsiniz. Facebook’u iPad, iPhone ve iPod Touch için iTunes üzerinden indirmek istiyorsanız buradan cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebilir, sosyal medyadaki yerinizi alabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -