Ana SayfaİndirLumia için Facebook Mobil indir

Lumia için Facebook Mobil indir

- Advertisment -

Facebook Mobil uygulaması, Lumia cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz sosyal medya uygulamasıdır. Facebook sitesinin telefonlar için özel olarak çıkardığı uygulamayı Windows Phone işletim sistemiyle çalışan tüm Nokia Lumia cihazlarına yükleyebilirsiniz.

Bilgisayardaki eğlencenizi, gezintinizi mobil cihazlara da taşıyan Facebook size uygulama üzerinden normalde yaptığınız bütün herşeyi gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Facebook’ta yayın akışını takip etmek, arkadaşlarınızın gönderilerine yorum yapmak, beğenmek, paylaşım yapmak, sayfa ve gruplarda gezinmek mümkün.

facebook-mobil-indir-android

Bunun yanında Facebook’u Lumia için indirerek kendinize ait zaman tünelinde düzenlemeler yapmak, gelen arkadaşlık isteklerini yanıtlamak, mesajları görmek ve cevap vermek gibi olanaklara da sahip olabilirsiniz.Facebook uygulamasının kullanılmasındaki bir diğer temel amaç ise elbette ki mesajlaşmak, arkadaşlarla iletişim kurmak.

Sade arayüzü ve erişimi kolay olan geçişleri kullanarak telefonunuzun sağ bölümündeki listeden çevrimi ve çevrimdışı olan arkadaşlarınızı görebilir, konuşmak istediğiniz kişinin üzerine dokunarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. İster online olsun isterse offline mesaj göndermek için üzerine dokunup iletmek istediğiniz mesajı yazmanız yeterlidir.

facebook-mobil-indir-android-2

Türkçe dilde hizmet veren Facebook mobil uygulaması Nokia Lumia cihazlarının tümüyle uyumlu olmakla beraber Facebook Messenger ile birlikte çalışmaktadır. Facebook geçtiğimiz aylarda değişikliğe gitti ve mesajlaşmayı kullanabilmek için Face Messenger’i zorunlu kıldı. Facebook Mobil uygulamasını Nokia Lumia için indirmek istiyorsanız buraya gidebilir, Windowsphone mağazası üzerinden indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -