Ana SayfaİndiriOS için Facebook Mentions indir

iOS için Facebook Mentions indir

- Advertisment -

iPhone ve iPad cihazlar için Facebook Mentions Uygulaması nedir?

Facebook Mentions uygulaması Facebook şirketinin bir alt uygulaması olup; yeni çıkan ve sanatçılara, sporculara, ülkelerin önde gelen ünlü isimlerine hizmet vermeyi amaçlayan bir platformdur. Facebook’tan lisansını alan ünlüler burada boy gösterecek ve dünyanın zirvesinde olan insanlara bu sayede bir adım daha yakın olacağız.

facebook-mentions-uygulamasi-nedir-ozellikleri-nasil-indir-yukle

Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden biri olan ve tüm insanlığa hükmeden Facebook uygulamasının imzasını attığı Mentions büyük ilgi toplayacak gibi görünüyor. Facebook Mentions kullanan kişiler için bir güzellik yapılmış. Eğer Mentions üyesiyseniz oturum açıp kapatmadan ya da başka bir program açıp sürekli geçiş yapmak zorunda kalmadan uygulama içerisinde diğer hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz.

   Facebook Mentions hesabı nasıl alınır? Nasıl üye olunur?

 Faceobok Mentions kullanmak için öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi ünlü olma şartı gerekiyor. Ünlü olduğunuzu ispat etmek için de lisans almalısınız. Ücretsiz olarak sunulan ve daha taptaze olan uygulama büyük bir patlama yapabilir; dünya genelinde yeni bir trend, akım oluşturabillir. iOS tabanlı iPad ve iPhone cihazlarda kullanabileceğiniz bu sürümü ücretsiz olarak indirmek ve cihazınıza bedava yüklemek için buraya tıklayın.
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -