Ana SayfaSamsungGalaxy Note 4 nasıl olacak?

Galaxy Note 4 nasıl olacak?

- Advertisment -

Samsung’un 2014 yılı içerisinde kesin olarak çıkması beklenen yeni amiral gemisi hakkında bazı sızıntı bilgiler ortaya çıktı. Bu gelişmeler doğrultusunda, eğer ki gerçekse, telefon tablet karışımı yeni cihazın nasıl olacağı da belli oldu.

 Samsung Galaxy Note 4 ne zaman çıkacak?

Samsung bildiğiniz üzere yeni modellerini iPhone’den 1 ay daha önceden tanıtıyor. Bu bilgiden hareketle Samsung Galaxy Note 4 Ağustos veya Eylül ayının başlarında tanıtılabilir.

  Samsung Galaxy Note 4 özellikleri ne olacak?

Note 4 phablette, Samsung Galaxy S5 modelinde gördüğümüz su geçirmez özelliğini çok büyük ihtimalle göreceğiz. Note 4 suya ve toza karşı çok daha dayanıklı olacak. Dayanıklılığının yanında tasarımında plastik malzeme kullanılacak. Sert plastik madde ile su ve tozda olduğu gibi alacağı darbelere, düşmelere karşı çok daha dayanıklı olacak.

samsung-galaxy-note-4-fiyati-ozellikleri-nasil-ne-zaman-cikacak-olacak

 Teknik ve Donanımsal özellikleri, tasarımı nasıl olacak?

Ekranıyla alakalı iki adet farklı görüş var. Ama birbirine yakın görüşler. Note 4’ün ekranı ya 5.9 inç ya da 6.0 inç olarak karşımıza çıkacak. Ekran büyüklüğü ve genişliği ideal gibi görünüyor. Çözünürlüğü ise LG G3 modeline benziyor. Note 4 2.560 x 1.440 çözünürlükle karşımıza çıkabilir. Bu da daha iyi ve canlı ekran görüntüsü anlamına geliyor.

    İşlemci ise Qualcomm’un en son çıkardığı, yeni ve güçlü işlemci olan Snapdragon serisinin 805 modeli olacak. Bu da Note 4’ü aşırı derecede hızlı ve güçlü yapacak. Tabii buna uyumlu bir bataryanın çıkması da şart. Çünkü işlemcinin hızlı olması ve pil gücünün düşük olması Note 4’e yakışıkalmaz. tahmini olarak Note 4’ün gücü 3000 mAh olabilir. Yeni amiral gemisinin Ram’i de yine batarya ve işlemciye orantılı olacak. Karşımıza 4 Gb Ram‘e sahip yeni süper akıllı cihaz çıkabilir. Bununla birlikte mobil cihazın LTE-A veri altyapısıyla çalışacağını da belirtelim.  Son olarak Android işletim sisteminden şaşmayan Samsung firması Note 4’ün TouchWiz adlı arayüzünde yeniliklere gidecek ve karşımıza bambaşka olağandan farklı bir model çıkacak.

  Samsung Galaxy Note 4 ne kadar olacak?

Çoğu özelliği basına sızdırılan Note 4 cihazın ne kadar olacağı ve hangi fiyattan raflarda yerini alacağı bilinmiyor. Ancak siz mobilkaynak.com’u takip etmeye devam edin. Yepyeni gelişmelerle karşınıza çıkabiliriz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -