Android için reklam engelleme uygulaması indir

-sponsor-

İnternette web site sayısı arttıkça haliyle karşımıza çıkan reklamlarda artıyor ve bizleri rahatsız eden bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Örneğin tam yazıyı okuyacakken ya da bir linke tıklayacakken karşımıza aniden çıkan reklamlar sinir bozucu olabiliyor. Ancak bunun önüne geçmek mümkün. Android işletim sistemli Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, Nokia X, Casper Via, General Mobile Discovery, HTC ve diğer android cihazların tümü için kullanabileceğiniz iki adet reklam engelleme uygulaması ile reklamlardan tamamen kurtulabilirsiniz.

İstenmeyen reklamları engellemek ve temizleyip ortadan kaldırmak için son derece faydalı olan uygulama yanlışlıkla indirebileceğiniz virüslü dosyaları ve zararlı yetişkin içerikli reklamlardan kurtulmanıza da vesile oluyor. Airpush Finder ve Adblock (Reklam bloklama) Plus uygulamaları sayesinde telefonunuzda artık reklamlarla karşılaşmayacaksınız. Uygulamayı apk sürümüyle ya da Google Play sanal mağazadan indirerek reklam temizleme işine koyulabilirsiniz.

Android tabletler ve telefonlar için zararlı reklamları ortadan kaldırma, temizleme uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli. Sizi yönlendireceğimiz sitede hem bilgisayarınız hem tablet ve telefonlarınız için son derece yararlı uygulamalar bulunuyor. İçerisinde barındırdığı uygulamaların bir kısmı ücretsiz olup sorunsuz şekilde faydalanabileceğiniz programlardır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz