İnternet Hızı Öğrenme Programı indir

-sponsor-

Uygulamamızın adı speedtest. Speedtest sayesinde telefonunuzun internet hızını öğrenebilirsiniz. İnternet hızı içerisinde download ve upload (indirme ve yükleme) hızını barındırır ve tek bir dokunuşla internete kaç mb/kb hızla bağlandığınızı görmeniz mümkün.

İnternet indirme programı kategorisinde birinci sırada yer alan ve en çok indirilen SpeedTest ile 30 saniye içerisinde kesin sonuçlar alabilirsiniz. Global İnternet aracılığıyla internet ölçümü yapan programı gerçekten çok başarılı ve doğru istatistikler çıkaran bir uygulama.

Speedtest programı tüm telefonlar için mevcuttur. iOS, OS, Android ve Windows Phone 8 işletim sistemine sahip akıllı telefonların tümü için indirilebilir. İnternet hızını telefonda nasıl öğrenebilirim, internete hangi hızla bağlanıyorum diye merak ediyorsanız bu merakı gidermek için aşağıdaki listeden telefon modelinize uyumlu linke tıklayıp , telefonunuza SpeedTest programını yükleyebilirsiniz.

iPhone

iPhone marka telefonunuza SpeedTest (Hız Testi) programını indirmek ve yüklemek için iPhone 5, iPhone 4 ve iPhone 3 serisi telefonlarından uygun olanı aşağıdan seçerek telefonunuza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

iPhone 5s ve 5 Hız testi programını indir

iPhone 4s ve 4 Hız testi programını indir

iPhone3S ve 3 Hız testi programını indir

Samsung

Hız testi programını Samsung telefonunuza bedava indirebilirsiniz.Samsung Galaxy S modelleri, Samsung Galaxy Ace ve Samsung Android diğer modelleri için indirebileceğiniz bu uygulamanın linklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy için Hız testi programını indir

Samsung Android için Hız testi programını indir

HTC

HTC android akıllı telefonların tümü için indirebileceğiniz SpeedTest programıyla internet hızınızı ölçebilir, kullandığınız servis sağlayısının size verdiği hizmeti daha net görebilirsiniz.

HTC Desire için Hız testi programını indir

HTC One için Hız testi programını indir

HTC Android için Hız testi programını indir

Nokia

Hız Testi programı Windows Phone 8 için de mevcut. Nokia telefonunuza Smartphone’dan hız testini indirmek ve yüklemek için aşağıdaki linkten telefonunuza indirebilirsiniz.

Nokia Windows Phone 8 için Hız Testi programını indir

General Mobile ve Casper

General Mobile Discovery ve Casper Via V4 ve diğer Casper Via modelleri için Hız Testi Programını indirmek istiyorsanız aşağıdaki uyumlu linke tıklayın ve telefonunuza SpeedTest apk uygulamasını indirin.

General Mobile Discovery için Hız Testi indir

Casper Via serisi için Hız Testi indir

BlackBerry

Blackberry marketi malumunuz çok az program ve uygulama içeriyor fakat Hız testi programı sanal Blackberry marketinde yer edinmeyi başarmış. Blackberry Curve, Z10, Z25 ve diğer Blackberry Os işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için indirilebilir olan bu hız testi ölçme programını indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Blackberry OS için Hız testi programını indir

Tablet

Akıllı telefonların yanısıra iPad’inizde, Tab’ınızda ve diğer tabletlerde internet hız testi yapmanız, bağlantı hızınızı ve dosya indirme hıznızı öğrenmeniz mümkün tablet için Hız testi programını indirmek istiyorsanız tabletinize uyumlu linke tıklayın ve hız testi programını tabletinize indirin.

iPad için Hız testi programını indir

Samsung Tab serisi için Hız testi programını indir

Android tabletler için Hız testi programını indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz