Sony Xperia için Whatsapp indir

-sponsor-

Whatsapp akıllı telefonlara özel anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp ile diğer telefonlar gibi Sony Xperia’da arkadaşlarınızla yazışabilir, onlara resim,video, ses dosyalarını ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Whatsapp’ın son sürümüyle birlikte basit arayüz ve temasına sahip olun ve rehberinizde kayıtlı herkese kolayca ulaşın.

Whatsapp uygulamasını Sony Xperia modellerinin tümü için indirebilirsiniz. Whatsapp’a sahip olmak ve telefonunuza watsap uygulamasını yüklemek için telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve mesajlaşmaya kız arkadaşınızla, sevdiklerinizle konuşmaya başlayın.

Sony Xperia T modeli için Whatsapp indir

Sony Xperia Z modeli için Whatsapp indir

Sony Xperia X Serisi için Whatsapp indir

Sony Xperia Pro Serisi için Whatsapp indir

Sony Xperia Diğer modeller için Whatsapp indir

Whatsapp uyumlu Sony Xperia modelleri

Xperia E1, Xperia T2 Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z1Xperia M,Xperia Z Ultra , Xperia L, Xperia SP,Xperia E,Xperia ZXperia,Xperia miro, Xperia tipo,Xperia ion HSPA, Xperia go,Sony Ericsson txt pro,Xperia neo ,Xperia arc ,Xperia X8 Zylo Xperia X10,XperiaU,Xperia P,Xperia sola,Xperia, Xperia pro,Sony Ericsson txt,Xperia neo V,Xperia active,Xperia arc S,Xperia ray,Xperia mini için Whatsapp uygulaması indirilebilir.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz