Castle Clash (Kale Savaşı)

-sponsor-

Castle Clash kalelerinizi düşmanın fethetmesini önlemek için geliştirilen strateji oyunudur. Aynı şekilde rakibinizde siz atağa kalktığınızda kendi kalesini savunmak için size karşı direnecektir. Oyunda elfler,cüceler,robotlar ve çeşitli yaratıklar ile kurduğunuz ordunun başındaki kumandan olup yarattığınız orduyla savaşmanıza imkan veren Türkçe Castle Clash ile dünya çapında tanınan biri olmanız mümkün.

Castle-Clash-indir-mobilkaynak

Kale inşa etme,geliştirme ve seviyelerini yükseltme özelliğiyle şehrini koruyabileceğin Castle Clash yani Kale savaşları oyunu ile ayrıca hızlı,tempolu ve heyecan verici bir savaşın içinde yer alacaksınız. Çizimleriyle ve grafik özellikleriyle bilgisayar oyunlarından bir farkı olmayan Kale Savaşı uygulamasını oynamak da çok kolay. Nasıl oynandığını bilmeyen kullanıcılar dokunmatik özellik ile kontroller, hareketler, sağa sola gitmek gibi özellikleri kullanarak rahatça oyuna hakim olabilirler.

Castle Clash, Kale Savaşları oyunu sadece iPhone ve Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılar için indirilebilen bir oyundur ve iPhone’un Türkçe versiyonu mevcut değildir. Nokia ve Blackberry için Castle Clash çıktığında ise indirme linkleri güncellenerek sitemize eklenecektir.

iPhone

iPhone telefonunuzda Kale Savaşları oyununu oynamak istiyorsanız lütfen aşağıda iPhone 5 , iPhone 4, iPhone 3 serilerinden uygun olan linke tıklayın ve oyunu telefonunuza yükleyin.

iPhone 5s ve s için Kale Savaşı oyununu indir

iPhone 4s ve s için Kale Savaşı oyununu indir

iPhone 3s ve s için Kale Savaşı oyununu indir

Samsung

Samsung android işletim sistemli telefonunuza Castle Clash oyununu yüklemek ve kurduğunuz klanla tüm rakiplerinizi yenmek, daha fazla puan toplamak için Samsung Galaxy, Lite ve diğer samsung modelleri için aşağıdaki linklerden oyunu telefonunuza indirin.

Samsung Galaxy serisi için Kale Savaşı oyununu indir

Samsung Pocket, Young için Kale Savaşı oyununu indir

Samsung Android için Kale Savaşı oyununu indir

HTC

Kale Savaşı oyununu HTC telefonunuzda da oynamanız pek ala mümkün. Toplayacağınız vahşi bir orduyla önünüze çıka kişiyi yok etmek ve kalelerini ele geçirmek için HTC one, HTC Desire, HTC max ve diğer HTC modelleri için aşağıda telefonunuza uygun olan linke tıklayın ve Kale Savaşını telefonunuza yükleyin.

HTC One için Kale Savaşı oyununu indir

HTC Desire için Kale Savaşı oyununu indir

HTC Android için Kale Savaşı oyununu indir

General Mobile & Casper

Casper Via V4 ve diğer modeller ile General Mobile Discovery markalı telefonunuz için Kale Savaşı oyununu indirmek ve strateji geliştirmede çığır açmak için modelinize uygun linke tıklayın ve telefonunuza indirin.

Casper Via V4 ve Via için Kale Savaşı oyununu indir

General Mobile Discovery için Kale Savaşı oyununu indir

Tablet

Kale Savaşları oyununu tabletlerde oynamanız mümkün. Hatta grafik ve efektleri daha net görebileceğiniz tablette bu oyunu oynamak ve indirmek için lütfen aşağıdaki uyumlu linke tıklayın.

Samsung Tablet için Kale Savaşı indir

Apple iPad Tablet için Kale Savaşı indir

Kale Savaşı ( Castle Clash ) hilesi var mı? İndirebilir miyim?

Tüm Türk milleti olarak ne kadar hevesliyiz hile yapmaya, arkadaşlar afedersiniz ama oyunu indirmeden hilesini araştıracak seviyeye geldik ve sağda solda yapılan onca açıklamaya rağmen hilelerden hala vazgeçmedik.

Hesaplarınız, kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz, videolarınız, fotoğraflarınız çalınabilir dememize rağmen hala hile peşinde koşmaya devam ediyorsunuz. Aşağıda hilenin link adresini vereceğim isteyen indirebilir.

Castle Clash Hilesi indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz