İnstagram kaydolma ve yeni hesap oluşturma

-sponsor-

İnstagram Android, iOS ve Windowsphone işletim sistemine sahip telefonlar ve tabler için indirilebilen sosyal medya üzerinden fotoğraf, video paylaşma uygulamasıdır. Instagram’ı kullanmak için uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Instagram’ı cihazınıza kurduysanız ve tek sorununuz kaydolmak ise aşağıdaki adımları izleyin..

1- Öncelikli olarak iOS, Android veya Windowsphone işletim sisteminden hangisine sahipseniz o sistemin güncel Instagram sürümünü sanal mağazasından temin edin.

2- Instagram’ı kurduktan sonra uygulamayı başlatalım.

3- Açılan uygulama içerisinde bize öncelikli olarak giriş yap ve kaydol seçenekleri sunulacaktır.

4- Kaydol diyoruz ve ister normal kayıt yöntemiyle isterseniz facebook üzerinden kaydoluyorsunuz.

5- Normal kayıt işleminde e-posta adresinizi girmeniz, yeni bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmanız yeterli oluyor.

6- Facebook ile giriş yapmak için ise herhangi bir yeri doldurmanıza gerek kalmıyor.

Not: Instagram’a yalnızca mobil cihazlar (telefon ve tablet) üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bilgisayardan İnstagram’a kaydolma gibi bir şey yoktur. Ancak İnstagram’a telefon veya tablette kaydolduktan sonra bilgisayarınızdan (pc’den) giriş yapabilirsiniz.

23 Yorumlar

  1. İnstagram’a kaydolmak için instagram’ın kendi web sitesini ziyaret edin ya da intagram uygulamasını telefonunuza indirerek mobil olarak kaydolun.

    • Instagram’a kayıt olmanız gerekiyor. Üye olmak için telefonunuza Instagram uygulamasını indirin ve uygulama içerisinden kayıt olun. Maalesef bilgisayar üzerinden üye olunamayan bir platform.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz