Görsel makyaj uygulaması indir (Android)

-sponsor-

Virtual Makeover, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde sanal makyaj yapmanızı sağlayan görsel bir uygulamadır. Sanal makyaj da adlandırabileceğimiz Virtual Makeover’da makyajı yüzünüzde denemeden ve ”Acaba hangi makyaj bende iyi gider?” diye düşünmeden dilediğiniz makyajı sanal olarak üzerinizde deneyebilirsiniz.

makyaj-yapma-uygulamasi

Makyaj programını kullanmadan önce fotoğrafınızı çekiyorsunuz ve 2000’den fazla kozmetik ürünü, 80 farklı saç modelini suratınızda deneyebiliyorsunuz. Aynanın karşısına geçmeden ve çantanızdan fondöten, ruh, maskara, far, renk paleti, allık, kapatacı gibi malzemeleri çıkarmadan, Sanal makyaj uygulaması sayesinde makyajın size nasıl bir güzellik kattığını görebilirsiniz.

Kadınlar için son derece kullanışlı olan, telefon ve tabletleri bir makyaj platformu olarak kullanabileceğiniz bu program sayesinde güzelliğinizden ödün vermeyecek, makyaj malzemelerini internet sitelerinde dolaşmadan yalnızca tek bir programla üzerinizde deneyebileceksiniz. ”Acaba şu renk rimel, bu renk far ” yüzümde nasıl durur gibi sorulardan kurtulmuş olacaksınız.

makyaj-yapma-uygulamasi-indir-android

Görsel Makyaj uygulamasını Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Casper Via, Piranha, Huawei, General Mobile Discovery ve diğer android işletim sistemine sahip mobil cihazlar (telefonlar) ve tabletler için indirebilirsiniz. Makyaj yapma uygulamasını çocuklarınız da kullanabilir ve onları malzemelerinize zarar vermeyecek şekilde daha faydalı bir şeye yönlendirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek istiyorsanız tıklayın. Virtual Makeover’ın sitemizde mevcut Apk sürümü bulunmamaktadır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz