Güncel Whatsapp indir (Versiyon 2.11.332)

-sponsor-

Whatsapp uygulaması dünya genelinde en çok indirilen anlık mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle sınırsız ve ücretsiz bir şekilde mesajlaşmanıza, sesli mesaj, fotoğraf, video göndermenize olanak tanıyan Whatsapp, bedava indirilebilen sınırlı uygulamalardan bir tanesi.

whatsapp_mobilkaynak

Whatsapp hemen hemen tüm işletim sistemleri için indirilebilen bir sohbet uygulamasıdır. Hatta mobil cihazınıza yani telefonunuza yükleyebileceğiniz en iyi sohbet uygulamalasıdır. Çünkü Türkçe tabir edecek olursak vatsap uygulamasının içerisinde herhangi bir reklam bulunmuyor. İkincisi gayet hızlı ve sorunsuz bir şekilde mesaj göndermenize olanak tanıyor. Bunun yanında yaptığınız konuşmalar üçüncü kişilerin eline geçmemekle birlikte, yüksek güvenlik sayesinde istediğiniz kişiyle istediğiniz gibi konuşabiliyorsunuz.

Sürekli kendini güncelleyen ve yenileyen Whatsapp uygulamasının 2.11.332 versiyonu çıktı. Android, Blackberry OS, iOS iPhone, Windowsphone ve Symbian S40 ile Symbian S60 işletim sistemli cihazlar için bedava indirebileceğiniz görüntülü konuşma, ses gönderme, beğendiğiniz şarkıları yollama, bedava mesaj atma gibi özelliklere sahip olacağınız Whatsapp uygulaması en harika uygulamaların başında geliyor.

Eğer sohbet uygulaması arıyorsanız, en kalitelisinden olsun diyorsanız ilk 1 yılı ücretsiz olan diğer yıllarda 1 dolar ücret alan Whatsapp uygulamasını bedava indirebilmek ve en son güncel sürümünü yüklemek için sırasıyla Android (Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Nokia X, General Mobile Discovery, Casper Via, Piranha, Huawei, Turkcell T40, Avea inTouch, Vodafone Smart) , iOS iPhone, Blackberry OS, Windowsphone Nokia Lumia ve Symbian S40 veya S60 için indirmek istiyorsanız sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine tıklayın. Whatsabı bedava indirin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz