Google Chrome indir

-sponsor-

Google Chrome Web tarayıcısını bilmeyen yoktur herhalde. Bilgisayardaki hızlı performansını akıllı tablet ve telefonlara taşıyan Chrome Browser ile internette gezinmek artık çok daha kolay. Bilgisayar ile tabletiniz yahut telefonunuz arasındaki senkronize bağlantı sayesinde interneti kesintisiz yaşayabileceksiniz. Dünyanın en iyi browserlarından biri olan ve 300 Milyon kez indirilen Google Chrome Web Browser’i dilerseniz soru-cevaplarla tanıyalım.

Google Senkronize Nedir?

Google Mail, Gmail, hesabınız ile oturum açarak bilgisayarınızda kayıtlı olan tüm verileri (sık kullanılanlar, favoriler, tarayıcı geçmişi,uygulamalar) otomatik olarak telefonunuza taşınır. Web Browser’ınızı sıfırdan oluşturmanıza, yapılandırmanıza gerek kalmaz.

Google Chrome Hangi Özelliklere sahip?

Google Chrome bilgisayarın dışında tablet ve telefonlarda aşırı derecede hızlı web tarayıcısıdır. Hızlandırılmış sayfa gösterimi, sağa sola hareket ve yakınlaştırma gibi fonksiyonlarla arama yapmanızı kolaylaştırır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çocuklarınızın internette güvenle gezinmesi için Çocuk Modu mevcuttur. Veri Paketiniz yetmeyecek gibi görünüyorsa bant genişliğini düşürebilir veri kullanımını azaltabilirsiniz. Telefonunuzda ve tabletinizde sekmeler arası geçişler yapabilirsiniz. ( Tabletler sekme değiştirmek için yatay şekilde hızlı bir çizgi çekmeniz yeterli.)

google-chrome-android-mobilkaynak

Google Chrome mu  ? Firefox mu?

Hız tutkunuyum , Sadelik ve hızlı geçişler benim için önemli, herşeye kolayca ulaşmak istiyorum diyorsan CHROME.

Güvenliğim önemli, güncelleme,çökme sıkıntısı yaşamak, daha çok uzantı ve uygulama desteklesin diyorsan FIREFOX.

Google Chrome Flash Desteği var mı?

Google Chrome’u indirdiğinizde Flash Player de otomatik olarak Chrome ile birlikte iner. Yine de Flash Player ile ilgili bir sorun yaşarsanız aşağıdaki linkten telefonunuza ve tabletinize Adobe Flash Player 11.1 sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android Telefonlar için Adobe Flash Player 11.1 indir

Google Chrome Hangi telefonlar ve işletim sistemleri için indirilebilir?

Google Chrome Web Browser uygulamasını iOS, OS, Android ve Symbian işletim sistemine sahip telefonlar için indirebilirsiniz. Google Chrome Samsung, iPhone, LG, HTC, General Mobile, Casper, Blackberry, Nokia, Sony Xperia ve diğer Android işletim sistemiyle çalışan tüm akıllı telefonlar için indirilebilen bir tarayıcıdır.

google-chrome-free-indir-mobilkaynak

iPhone

Google Chrome Web Browser uygulamasını iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 3s ve iPhone 3 için indirebilirsiniz.. Google Chrome’u itunes için indimek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

iPhone için Google Chome Web Browser indir

Samsung

Samsung akıllı telefonunuzda Google Chrome uygulamasını kullanmak son sürat hızda internete girmek ve basit tasarımına sahip olmak için Samsung Galaxy S4, S3, S2, Samsung Galaxy Mini ve Ace ile diğer tüm android telefonlara indirebilirsiniz. Google Chrome için indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Samsung için Google Chrome Web Browser indir

Sony Xperia

Google Chrome’u Sony Xperia telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Sony Xperia Z, Sony Xperia X ve diğer Sony Xperia modelleri için indirilebilir tarayıcıdır.

Sony Xperia için Google Chrome Web Browser indir

HTC

Google Chrome, internete daha hızlı girme ve internette daha hızlı gezinme uygulamasını indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın. HTC one, HTC desire, HTC max ve diğer android HTC modelleriyle uyumlu olan Google Chrome’u telefonunuza indirebilirsiniz.

HTC için Google Chrome Web Browser indir

LG

Chrome Web Browser dünyanın en hızlı tarayıcısını indirmek istiyorsanız LG marka telefonunuza sorunsuz ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. LG marka android telefonunuza Google Chrome indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve Chrome’u indirin.

LG için Google Chrome Web Browser indir

Nokia

Windows phone işletim sistemiyle çalışan akıllı Nokia Lumia modellerinin tümü için indirilebilir olan Google Chrome Web Browser uygulamasını telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Nokia için Google Chrome Web Browser indir

Blackberry

OS işletim sistemine sahip tüm Blackberry modelleri için indirilmeye müsait olan Google Chrome uygulamasını aşağıdaki linke tıklayarak akıllı telefonunuza indirebilir, internet keyfinizi son sürat sürdürebilirsiniz.

Blackberry için Google Chrome Web Browser indir

General Mobile

General Mobile telefon piyasasına girdikten sonra ortalığı kasıp kavuruyor. Türkiye’de en çok satın alınan akıllı telefonların başında gelen General Mobile Discovery ve bugünlerde piyasaya çıkan General Mobile Discovery Elite ile Lite için Google Chrome Web Browser indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

General Mobile için Google Chrome Web Browser indir

Casper Via

Google Chrome Web Browser ile internete daha hızlı girmek istiyorsanız bu uygulamayı Casper Via V4 ve diğer Via modelleri için indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayın ve internet keyfini daha hızlı, daha güvenli yaşayın.

Casper Via için Google Chrome Web Browser indir

Tablet

Google Chrome Web Browser uygulamasını Samsung, iPad, HTC, Casper, Asus, General Mobile, LG tabletlerin tümü için indirebilirsiniz. Tabletiniz için Goole Chrome indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Tablet için Google Chrome Web Browser indir

iPad için Google Chrome Web Browser indir

Android 

Eğer android telefona sahipseniz Google Chrome tarayıcı programını telefonunuza indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayın ve Chrome’u telefonunuza ücretsiz olarak yükleyin.

Android için Google Chrome Web Browser indir

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz