Dubblaj indir (android)

-sponsor-

Dubblaj geçtiğimiz günlerde Android  mağazalarında piyasaya sürülen dublaj uygulamasıdır. Dublaj uygulamasını Android, iPhone veya iPad için indirerek videolara dublaj yapmak ve eğlenceli videolar yaratmak artık çok kolay. Türkçe dilde hizmet veren Dubblaj, yabancı dildeki Dubsmash video dublaj uygulasının yerli versiyonu.

Sürüm bilgisi:  6 Ocak 2015

İşletim sistemi:  Android 4.1 üzeri

Boyut: 26 MB

Uyumlu modeller:  Android 2.3 ve üzeri Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Casper Via ve diğer

Üretici firma: FreshApps

Sizin de bildiğiniz üzere Vine uygulamasının çıkmasıyla kısa videolara ilgi arttı ve mobil cihaz kullanıcıları internette daha çok kısa süreli videolarla haşır neşir olmaya başladı. Bunu fırsat bilen Dubblaj ekibi sizlere yepyeni bir uygulama sundu.

Uygulamanın özelliklerine gelecek olursak popüler olan bazı film sahnelerindeki sesler veya zamanında herkesin beğenisini kazanmış olaylardaki konuşmaları kullanarak kendi videonuza montajlıyorsunuz. Montaj uygulamasını Android için indirebilirsiniz. Android için Dubblaj apk indirme sürümü şuan sitemizde bulunmamaktadır. Yakın zamanda eklenecektir. Dubblaj ile ilgili hataları veya problemleri yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Android için Dubblaj indir

Dubblaj ile ilgili görseller:

dubblaj-indir-dublaj-yapma-uygulama-android

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz