Ana SayfaNasıl yapılır?General Mobile Discovery eşittir işareti sorunu

General Mobile Discovery eşittir işareti sorunu

- Advertisment -

General Mobile Discovery telefonlarında Android güncellemesinin ardından yeni bir açık ortaya çıktı. Sms gönderildiği zaman eşittir (=) işareti yazıldığında telefon kendini resetliyor. Küçük bir sorun gibi görünse bile telefonun kendini yeniden başlatması ve sizin vakit kaybetmeniz; ihtiyacınız olan eşittir karakterini kullanamayışınız yine de büyük bir hata. Bunun yanında karşı tarafın = (eşittir) işareti içeren spam mesajlar göndermesi önemli ölçüde rahatsızlığa yol açabilecek engel.

G.M Discovery’de bu sorunu aşmanın iki farklı çözümü bulunuyor. Birincisi sizin de bildiğiniz üzere Android Kitkat 4.4 işletim sisteminin güncellenmesini beklemek ya da telefonun orjinal Sms uygulamasının dışında farklı bir Sms programı kullanmak. Normal Sms uygulamasından hiçbir farkı olmayan ve telefonunuz için güvenle indirebileceğiniz Sms uygulaması Google Play marketinde ücretsiz olarak hizmet veriyor. Bu sorunu aşmak ve Sms gönderme uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

Vodafone Message + da eşittir sorunu için bir çözüm olabilir

Vodafone’un yeni çıkardığı Vodafone Message üzerinden gönderdiğiniz eşittir işareti olan mesajlarınızda telefonunuzda kapanma sorunu olmuyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

G.M Hatayı engellemek için yeni güncelleme çıkardı!

General Mobile telefonunuzun yazılımını güncelleyerek bu bugtan kurtulabilirsiniz. Telefonunuzun yazılımını güncellemek ve Android Kit 4.4 işletim sisteminin son versiyonunu yüklemek için internet bağlantısı gerekiyor. Genera lMobile güncellemesi yapmak için buraya tıklayın.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -