Flipagram video oluşturma uygulaması indir

-sponsor-

Flipagram çektiğiniz veya telefonunuzda ya da tabletinizde mevcut olan resimlerden video hazırlamaya yarayan; Android, iOS ve Windowsphone tabanlı işletim sistemlerinde ücretsiz olarak kullanılabilen kaliteli ve en çok indirilen düzenleme programlarının başında geliyor. Instagram ve Vine’da seri olarak video paylaşıyorsanız ve daha profesyonel videolar hazırlamak istiyorsanız tamamen size göre.

flipagram-video-duzenleme-olusturma-uygulamasi-indir-2

Hazırladığınız videoları Facebook, Instagram, Whatsapp, Twitter, E-mail ve daha birçok platformda paylaşmanıza olanak tanıyan Flipagram uygulaması size isim olarak biraz yabancı gelebilir ancak barındırdığı özellikleriyle çok başarılı ve beğenebileceğiniz bir program.

Flipagram uygulamasını hem akıllı telefonlarınız hem de tabletleriniz için indirebilirsiniz. Flipagram hızlı ve kolay video düzenleme, yeni videolar oluşturma uygulamasını iOS işletimli iPhone ve iPad için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. Eğer Android işletim sistemli bir cihaza sahipseniz buraya tıklayın ve video yaratma uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza bedava yükleyin. Windowsphone işletimli Nokia Lumia kullanıyorsanız buraya tıklayın Flipagram’ı ücretsiz edinin.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz