Facebook Home

-sponsor-

Facebook Home nedir, ne işe yarar?

Facebook Home, Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ve mobil cihazlar için geliştirilmiş, işletim sistemine entegre çalışan bir mobil uygulamadır. Facebook home mobil cihanızda Facebook’u daha pratik kullanmanıza olanak sağlar. Facebook Home yazılımı ile iletileriniz, arkadaşlık istekleriniz, mesajlarınız ve diğer tüm Facebook aktiviteleriniz cep telefonunuz ile entegre bir şekilde kilit ekranınızda, ana ekranda görünür. Etkinlikleriniz Android işletim sistemi kullanan mobil cihazınızın takvimine eklenir ve arkadaşlarınızın tüm bilgileri otomatik olarak rehberinize senkronize edilir. Şimdilik iPhone ve İOS işletim sistemi kullanan diğer cihazlar için Facebook Home bulunmamaktadır.

Facebook Home’u nasıl kurabilirim?

Google Play Store’dan indirdiğiniz Facebook, Facebook Mesenger ya da doğrudan Facebook Home uygulamalarını mobil cihazınıza kurarak Facebook Home’a geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda HTC First gibi bazı mobil cihazlarda Facebook Home kurulu gelmektedir.

ABD’de yaşayanlar, Android için Facebook Home’u 12 Nisan Cuma gününden itibaren HTC One X, HTC One X+, Samsung GALAXY S III ve Samsung GALAXY Note II cihazlarına ücretsiz indirebilecektir. – facebook

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz