Ana SayfaAndroidEnpass şifre yönetimi indir

Enpass şifre yönetimi indir

- Advertisment -

Teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte bilgisayar ve telefon ile daha fazla vakit geçiriyoruz. Güvenlik amacıyla ziyaret ettiğimiz her platform için hesaplar oluşturuyoruz. Her biri için ise ayrı şifreler yaratıyoruz. Peki bu açtığımız hesaplar güvende mi? Ayrı şifreleri aklımızda tutabilir miyim yoksa unutur muyuz? İşte tam bu sorulara karşılık gelecek niteliklere sahip olan Enpass password manager sayesinde şifrelerinizi yönetmeniz, şifre oluşturmanız ve onları güvende tutmanız mümkün.

Enpass uygulaması, çok fazla sayıda şifre kullanan ve sitelere her girişte kullanıcı bilgilerini yazmak zorunda olan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Telefon, tablet ve bilgisayardan ortak erişimin sağlandığı uygulama alanında en iyi şifre yönetim araçlarından biridir.

Enpass şifre yönetici özellikleri nelerdir?

Enpass uygulaması masaüstü sürümlerinde ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Benzer şekilde Android cihaza da bedava indirilebilir. Site giriş zorunluluğu bulunan sitelere girerken otomatik doldurma özelliğinden yararlanılabilir. Parmak izi kullanma özelliği sayesinde güvenlik seviyesi arttırılabilir.

Uygulamada askeri düzeyde şifreleme yöntemi olan şeffaf ve açık kaynak kodlu AES-256 şifreleme yöntemi kullanılmaktadır. Güvenlik yapılandırması çevrimdışı ortamda gerçekleştirilir. Enpass bilgilerin kendi sunucularında değil telefonda saklandığını belirtmektedir.

Bunun yanında Enpass’ta şifre oluşturma aracı da bulunmaktadır. Bu güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak açısından en güçlü şifreleri yaratmanıza olanak tanır. Otomatik kilitleme modu ile de güvenlik düzeyi arttırılabilir. Cihazın kaybolması ve kullanılmaması durumunda şifre yönetim aracı otomatik olarak kilitlenir.

Diğer özellikler

  • Masaüstü ve akıllı telefonlarda ortak kullanılabilir.
  • Bulut senkronizasyon ile tüm değişiklikler Dropbox, Google Drive, One Drive gibi depolama alanları üzerinden diğer cihazlara eşitlenebilir.
  • Chrome tarayıcısında kullanıcı bilgileri otomatik doldurulabilir.
  • Özelleştirilebilir, klasör desteğine sahiptir.

Enpass ile ilgili sorular

Soru- Enpass hangi cihazlara indirilebilir?
Cevap- Enpass password manager uygulaması Android veya iOS işletim sistemiyle çalışan cihazlar için Google Play Store veya App Store mağazalarından indirilebilir.

Soru- Enpass ile şifrelerim güvende mi?
Cevap- Enpass 1 milyondan fazla indirme sayısıyla 5/4.5 oylamaya sahip bir uygulamadır. Sizin için hayati önem taşımayan şifreler bu platform ile yönetilebilir.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -