Ana SayfaAndroidDegoo ile Android'de 100GB ücretsiz depolama alanı

Degoo ile Android’de 100GB ücretsiz depolama alanı

- Advertisment -

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması pek çok ihtiyaç doğuruyor. Telefonun hızı, markası, kamerası önemli olduğu kadar depolama alanı da büyük önem taşıyor. Yeni modeller çıktıkça daha fazla hafıza ve microSD kart desteği sunsalar da yetersiz gelebiliyor. Peki daha fazla depolamaya ihtiyaç duyuyorsak ne yapmalıyız?

Cloud (Bulut) sistemi dosyaların güvenli ortamda barınmasını sağlayan bir sistem. Eğer dosyalarınızı saklayacak yeriniz bulunmuyorsa ve hafıza doluysa ikinci bir seçenek olarak bulut yükleme ve yedekleme sistemlerini kullanabilirsiniz. Bu bulut sistemlerinden biri de Degoo. Uygulama kullanıcılara 100GB bedava depolama alanı sunuyor ve gelişmiş şifreleme yöntemi sayesinde verilerinizi güvende tutuyor.

Degoo özellikleri nelerdir?

Degoo, fotoğrafların, videoların ve belgelerin yedeklenmesini ve çevrimiçi alanda saklanılmasını sağlayan bir platformdur. Askeri düzeyde gelişmiş şifreleme yöntemini kullanan Degoo telefonun bozulması veya benzer problemlerin yaşanması durumuna karşı oldukça kullanışlı bir araçtır.

Dünyanın neresinde olursanız olun çevrimiçi Degoo ile tüm dosyalarınızı bilgisayarda görüntüleme, fotoğraf ve videoları kurtarma, bilgisayarda açma gibi işlemleri uygulayabilirsiniz.

Degoo ile ilgili merak edilenler

Soru– Degoo güvenli mi?
Cevap- Sizin için hayati öneme sahip olmadıkça dosyalarınızı aktarılan şifreleme yöntemlerinin kullanıldığı Degoo’da tutabilirsiniz.

Soru– Degoo neden herkese bedava depolama alanı veriyor?
Cevap- Bu kimi kullanıcılarda kuşku uyandırabilir ancak Degoo kazancının bir kısmı reklamlardan oluşmaktadır. Ücretsiz kullanıcılar üzerinden gelir reklamla sağlanmaktadır.

Soru– 100GB yetmezse ne yapacağım?
Cevap- Vadedilen hediye 100GB’yi aştığınızda Premium hesaba geçebilirsiniz. Ancak Premium hesap ücrete tabiidir.

Soru– Degoo nasıl indirilir?
Cevap- Degoo uygulaması iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için indirilebilir. Sahip olduğunuz işletime ait olan bağlantı adresini kullanarak Google Play Store veya App Store uygulama mağazalarından indirme işlemini gerçekleştirin.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -